Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri járni plázacicával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri járni plázacicával?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen lány, aki nagyon tetszik nekem, de a haverok le akarnak róla beszélni, azt mondják, hogy úgy is csak a pénzemért járna velem, meg, hogy az ilyen lányokkal nem érdemes hosszútávra tervezni, pedig én így terveznék a lánnyal. Mit tegyek?
2010. júl. 20. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Neméri meg!! Rossz a kamat :S
2010. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

miért ne lehetne vele járnod? ha úgyérzed majd, hogy folyton csak lehúz, akkor kidobod. de addig is jól érzed magad vele


csak annyit tanácsolok, hogy NE tervezz.

2010. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
nem, az ilyeneket kerülni kell. csak pénzre mennek és ribancok mind!
2010. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na igen, én is ettől főleg, hogy ribanc mind. :S Az még nem is akkora baj, ha csak a pénzre megy, de ha már egyszer pénzelem, akkor legalább ne csaljon meg.
2010. júl. 20. 18:05
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
A legtöbb ilyen a pénzre mennek... NE jöjjél össze egy ilyen lánnyal
2010. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja, hogy ne!! :SS De annyira tetszik az a lány...:S
2010. júl. 20. 18:07
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

melyik lány nem a pénzre megy?

vagy melyik nem ribanc?

2010. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Kiderül. A látszat, a haveri tanács, a pletyka nem mindig = igazság.
2010. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj. Engem is mindenki le plázaku*váz.. mert szőke vagyok.. csinosan öltözködöm .. Van barátom , nagyon szeretem és nem a pénzéért.. pedig lenne olyan akinek sok pénze van .. és kellenék neki, de én őt szeretem.

Ismerd meg azt a lányt! Nem minden a külső. Sajnos engem is elítélnek, de senki kedvéért nem fogok megváltozni.. aki akar az úgy is megismer.. megtudhatja milyen vagyok valójában. Aki pedig első ránézésre azt mondja, hogy Pff.. ez is egy plázaribi.. akkor azzal nincs is miről beszéljek..:)

2010. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

DE MIÉRT KELL MINDENT TÚLAGGÓDNI??


Összejössz vele. ha szar, akkor szakítasz. miért van ellene mindenki?? igen, lehet, hogy koppanni fog. de addig jól érezte magát.


soha nem leszel boldog ha nem vág földhöz előtte néhányszor az élet.


és az is lehet, hogy tök jól elleszel a csajjal.

2010. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!