Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segítsek neki? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A barátnőm (16/L) elég szégyenlős, jól néz ki és mondom is neki, de ő mindig azt mondja hogy nem szép a hasa meg ilyesmi, és folyton bíztatom meg nyugtatom, de nem tudom hogy segíthetnék hogy legyen önbizalma :S ötletek?

17/F


2010. júl. 20. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy pont így tetszik neked. Mindene számodra kiváló. Ha vékony az alkata nehogy engedd fogyókúrázni vagy ilyesmi mert abból csak hátránya lesz. bíztasd hogy tökéletesen néz ki kívül belül, nagyon szereted és büszke vagy rá. A lányok többsége ilyenkor nincs megelégedve magával ez sajátos szokás lett a kamsz lányok körében. Minél többet bíztatod és dícséred meg, főként azokat a testrészeket amik szerinte nem szépek annál jobban fog bízni önmagában és benned is. Türelem kell ehhez. Nekem is elég sok időt vett igénybe, annak ellenére (mostmár belátom) hogy semmi baj nincs velem. A barátom szeret tetszem neki,látom hogy tényleg így van ezáltal bízom magamban is és benne is. Pórbálj rámutatni hogy milyen külső adottságai vannak, és próbáld rávezetni hogy ezek használja ki(persze enm rossz értelemben). Hidd el kis türelemmel és odafigyeléssel javulni fog a dolog! :)
2010. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amúgy 16/L voltam :)
2010. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy mit mondasz neki. Egy nő sohasem elégedett magával. Az én barátnőm pl 56 kg és 165 cm. Gyönyörű mellei és szép kerek feneke van, mégis ha egy nap 50x elmondom neki, hogy milyen jól néz ki, elmondja, hogy neki mekkora nagy hasa van, pedig szép vékony dereka van, a csípője pedig széles, szal olyan hmmmmmmmmm..... Ja, csak megnyugtatásul mondom, h az én barátnőm 20 éves és még mindig nem nőtte ki....

18/F

2010. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nagyon jól esik neki...Sok lány csak azért mond ilyeneket mert dícséretet akar hallni;)
2010. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te meg azt hidd el, h előbb utóbb a fiúk ebbe belefáradnak...
2010. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Abba hogy megdícséri a barátnőjét pláne ha így is gondolja? Miért? Mi fárasztó van abban, hogy azt aszemélyt megdícséred akit szeertsz? Ez nem csak a fiútól-lánynak megy hanem oda vissza csak ezt a pasik nem biztos hogy mindig észreveszik. Vagy éppen észreveszi jól is esik neki csak nem meri bevallani. Szerintem ebbe semmi fárasztó nincs...
2010. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pláne hogy a kérdező látszólag segíteni szeretne neki, ezért írta ki a kérdést. Nem hiszem, hogyneki ez fárasztó lenne. Akkor nem akarna segíteni neki.
2010. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tiszteletem a tied, hogy segíteni próbálsz a barátődnek.

Nehéz téma, tudom, én is nő vagyok, tele komplexusokkal, szerintem egy nő önbizalma akkor lesz jobb, ha nő lehet melletted, légy udvarias, bókolj,leginkább akkor, mikor ő azt hiszi nem érdemli, de leginkább a tekinteted mutassa azt, hogy számodra ki ő.

2010. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nyugodtan mondd neki el mindig, hogy neked így tetszik, hogy mennyire odavagy érte, stb. bókolj!

"annyira nő a nő, amennyire férfi a férfi", szóval csak tedd a dolgod és dícsérd őt.

azt hiszem hogy soha nem fog egy nő leszokni arról hogy ilyeneket mondjon. de ez nem baj, attól még dícsérni kell őket, mert jól esik nekik és jó hatással van rájuk. :) (egyre nőiesebbek lesznek tőle szerintem)

ennek két oka van a lányoknál szerintem, az egyik, hogy folyamatos javításra szorul az önbizalmuk, ill. soha nem/nagyon sokára lesz elégedett magával, másrészt hogy szeretnék hallani, hogy ezt mondd nekik...


arra vigyázz esetleg hogyha konkrét tanácsot kér pl. hogy tetszik-e neked így a haja, mikor a tükör előtt tollászkodik, akkor azt szeretné, hogy kedvesen mondd el a véleményedet, bármi legyen is az (praktikusabb, ha csak pozitív kifejezéseket használsz még olyankor is, ha épp nem tetszik, pl. "így jobb lenne" - ez már így is elég sértő neki úgy is, de közben tanácsot is kér :) )

ez inkább olyankor fordul elő, ha már sokszor vagytok együtt ilyen helyzetben, hiszen különben annyira fel van készülve, hogy kizárólag a "gyönyörű vagy" válasz a megfelelő... :) persze egyébként is... :P

2010. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!