Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítsék! Mit jelenthet?...

Segítsék! Mit jelenthet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Napok óta alig alszom, mert félek az álmaimtól... :/ és folyton ugyanazt álmodom.

Az almomban van 2 fiatalabb fiútestvérem (én a legidősebb, lány vagyok). Az álmomban a saját anyám éjszaka megöli a legkisebb fiútesómat, és elmondja nekem, hogy mit tett, és, hogy mit tervez még.

Azt mondja először megöli a másik öcsémet, utána a saját apámat és én leszek az utolsó.

Majd a másnap éjszaka szólok a családomnak, hogy ne menjenek haza, mert anyától félni kell. (Közben senkinek sem tűnik fel, hogy eltűnt a legkisebb családtag.) Az öcsém mégis hazamegy, majd mikor hazaérek, az apámmal, akkor csak annyit hallunk, hogy anya ordibál, hogy: Végre meghaltál! Majd később megtámadja apát is....

És többre nem emlékszem. Általában itt felkelek.

Mit jelenthet?

A valóságban nincs csak egy öcsém...

Segítsetek, mert 4 napja nem nagyon alszom, annyira félek az álomtól.

:(


2011. jún. 27. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
félsz anyukádtól? am aludj és próbáld leküzdeni ezt az álmot
2011. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Álmomban én is gyakran kibővítem a családot, nem tudom, hogy ennek van- jelentősége. Nem haragszol anyukádra valamiért? Vagy nem félsz tőle? (Tudom, hülyén hangzik, de szerintem valami elfojtott érzelem lehet a háttérben.) Próbálj meg megnyugodni, és tudatosítsd, hogy ez csak álom, nem a valóság. Sajnos jobbat nem tudok mondani.
2011. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, Te nem bízol igazán anyukádban.Valóban lehet egy rosszabb oldala, amit az álom eltúloz és amely oldalával nem tudsz megbékélni mostanában.
2011. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy anyummal van a gond, mert a való világban a legjobb barátnőm... Ő tud meg mindent a leghamarabb, hamarabb, mint a barátaim. nagyon jó a kapcsolatunk és nagyon szeretem, de így eléggé félek!

Rettegek, hogy valójában megtörténhet... :(

2011. jún. 27. 18:10
 5/5 réksp válasza:
Tom mit élsz át ilyenkor ha sötét van a nappaliba félsz bemenni de ez csak a képzeleted szüleménye
2011. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!