Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az alom? Segitsek!

Mit jelent ez az alom? Segitsek!

Figyelt kérdés

Az ejjel nagyon fura almaim voltak. Az egyik az hogy egy "unokatestverem"(nem vagyunk joban) elvette a nekem jaro helyet(melot) egy bizonyos helyen es az aki tehetett volna ez ellen az nem tett semmit. Az aki tehetett volna ez ellen es az uncsim utaljak egymast. Mit jelentsen ez?

A kovetkezo almom az volt hogy a szamomra kedves pasit(aki tetszik nekem) megvertek mert elutasitott egy lanyt, vagyis nem akart vele lenni. Annyira elvertek hogy az illeto pasi korhazba kerult. Mi ennek az alomnak a jelentosege?

22/L


2010. dec. 19. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oka az, hogy ideges vagy és álmos. jelentősége, ha továbbra se fekszel le időben, még több hülye álmod lesz, és nem fogsz tudni rendesen teljesíteni. Javaslom aludj többet, és ne higgy az ilyen baromságokban, mint az ezotéria.
2010. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi jelentösége. Mire számítottál?-.-"
2010. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevés a részlet. Az elsőben szerintem csak a negatív érzések nyilvánulnak meg. A második az érdekesnek tűnik. Mintha valami késztetné a srácot, hogy járjon valakivel. Csoportdinamikai hatások az iskolai/munkahelyi közegben?
2010. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Segítsetek ! tom h ez nem válasz de mit jelent ??az ha azt álmodom h kitör a 3. világháború
2010. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!