Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel ezt a fájdalmat ami bennem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy gyönyörű lány akiért, a szívemet adnám annyira szeretem őt. Ő is kedvel engem, de jelenleg egy igen régi kapcsolatban tengődik, már nem szereti a párját és nem tud kilépni, és nem tud úgy érezni irántam ahogy kellene pontosan ezért a kettősség miatt. És elmondta, hogy nem tud így, úgy nézni rám ahogy kellene, amíg meg nem oldja saját dolgát, de nem tudja ezt mikor tudja megtenni. És arra kért, hogy lépjek tovább mert nem tud ígérni semmit sem nekem, ne várjak rá az örökké valóságig, nem akar nekem fájdalmat okozni. Éljek a lehetőségekkel, de én csak őt szeretem, csak őt!!!! Annyira nehéz, szenvedek, fáj nagyon, olyan kegyetlen ez az egész. Minden nap látom őt, és nagyon jóban vagyunk, és nem tudok nem úgy gondolni rá!!! Hogy verjem ki a fejemből, mit tegyek? Nem kell a duma, hogy haverok buli, pia stb.. Meg másik nő, meg dobjam és jön a következő, nem olyat mondjatok, ami ezt a hihetetlen fájdalmat ami bennem van csökkenti, mert bele bolondulok!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(: Plesa segítsetek!!!!!


21/F


2010. júl. 19. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találkoznátok minden nap,akkor könnyebben el tudnád felejteni.Sablon,de ilyenkor tényleg kell valami elfoglaltság,amit szívesen csinálsz.Amíg nincs tisztában saját magával,nem érdemes belevágni,mert abból nem sok jó sülhet ki.Ebben igaza van a lánynak.
2010. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De kollégák vagyunk, ezért most rúgassam ki magam? Nincs valami taktika, hogy esetleg valahogy hassok rá!?
2010. júl. 19. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs szerintem semmilyen taktika, ha ő nem akar kilépni a kapcsolatából. esetleg annyi, hogy próbáld meg, h nem mutatod ki neki az érzéseidet, nem lógatod az orrod, hanem visszavonulót fújsz és megmutatod neki h jól érzed magad. a nők akkor értik meg sokszor, h fontos nekik a másik, ha érzik, h elveszthetik+ sokszor pont az ellenkezőjét érik el a túlzott szerelmes,udvarlós szavak! 28/N
2010. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az emberek nehezen lépnek ki egy hosszú kapcsolatból szimpla "nem érzem már azt amit azelőtt" miatt! Egyszerűen félnek attól, hogy fájni fog! Ami igaz is, de nem lehet azért együtt lenni egy másik emberrel, mert ha szakitanánk sokáig tartana elfelejteni! Főleg ha még nincs is házasság vagy gyermek! Fájni fog, rossz lesz, de a boldogság keresését soha nem szabad feladni! Szerintem ez a bibi a csajnál is, és ha még ezt meg is tudod neki magyarázni és szakit aztán is a fájdalom elferditheti az érzéseit és meggondolja magát! Ha meg nem akkor is időre van szüksége, mielőtt összejönne mással vagy veled!

Igaza van az előzőnek, inkább hagyd egy kicsit, ne beszélj, barátkozz vele annyit... nehéz, de valahogy ki kell birnod! Hidd el találsz mást, és ha ő lesz az igazi akkor a tied lesz! Foglald el magad, mutasd meg hogy te nélküle is egy egész ember vagy, aki szeret élni! Nem szeretik a nők a depis, szomorú pasikat! Fel a fejjel!

22/L

2010. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs taktika.Amég ott van a fejében,szívében a másik srác,addig csak magadnak okoznál nagyobb fájdalmat.
2010. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szereti a párját, csak tengődik, harcolj érte! Gyönyörűen írsz a lányról, tényleg nagyon szeretheted. Ha ő is érez valamit, akkor igenis udvarolj továbbra is, mond el neki az érzéseidet, ne add fel! Én nagyon szurkolok nektek, és őszintén szólva irigykedem erre a lányra:) Ha valaki egyszer ennyire szeretne..
2010. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez kb olyan mintha rólam szólna mármint,h én lennék az a lányxDBorzasztó érzés lehet a számodra,de közbe nézd azt is,hogy a lánynak mekkora szenvedés lehet ez.Én így kívülállóként és ahogy leírtad úgy veszem észre(meg persze magamból is kiindulva)mert voltam úgy hogy nekem is bejött más sajnáltam ,mert tényleg egy óriási lehetőség lett volna úgymond egy álomkapcsolatnak tűnt,de a régi miatt nem tudtam élni a lehetőséggel és másfél év szenvedés után rájöttem,hogy azért nem tudtam soha élni a lehetőségekkel, mert még a szívem mélyén szerelmes voltam..Nem szeretnék most neked tanácsokat osztogatni,mert ezen tényleg nem segítenek a haverok pia stb..saját magadnak kell túllépned vagy ha tényleg ennyire szereted várj rá és sztem semmiképpen sem mellőzd a társaságát mert akk. neki úgy tűnhet mintha , te neked kb. eddig kellett volna és lusta lennél küzdeni érte ,próbáld neki megmutatni,hogy te igenis vagy olyan elszánt,kitartó sé szerelmes,hogy vársz rá és vezesd rá arra,hogy tegyen rendet magába vallja be magának a mélyre elásott érzéseit..így sokat fogsz majd neki segíteni..
2010. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!