Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szex, vagy több? Egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex, vagy több? Egyáltalán hogy lehet így felvezetni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kb fél évig játszottuk egymással a huzavonát.Sose jártunk igazából.Minden nap beszélgettünk,órákat,sms-ezgettünk.Hétvégenként fent a városban is folyton velem volt.Egyik nap megkérdezte,hogy miért nem akarok vele lefeküdni.Mondtam,hogy nem szeretem az egyéjszakás kalandokat,mert nem olyan lány vagyok.Erre kérdezte,hogy miből gondolom,hogy nem lenne folytatása?Mondtam,hogy nemtudom.Kérdezte,hogy: és ha lenne? Visszakérdeztem,hogy mármint a kapcsolatunknak lenne folytatása,vagy az összefekvések lennének többszöri alkalommal? Azt válaszolta,hogy: a 2? hmm? Mondtam,hogy a szex kapcsolat sem jobb. Erre megkérdi,hogy és a másikban benne lennél? Mondom abban hogy járjunk? mondja igen. Mondom az egy egészen más dolog. Mondja,hogy igen tudja,de benne lennék e vele. Mondtam hogy most ezek után,hogy először a szexkapcsolattal próbálkoztál... :/ nem.


Ez mégis mi volt? Ha azt mondtam volna,hogy igen benne vagyok,akkor most járnánk? És mégis mire számíthatnék egy ilyen kapcsolattól,amit így vezettek fel?

Mondtam neki,hogy a szexkapcsolat az csak úgy működne,ha nem beszélgetnénk meg ragaszkodnánk ennyire nap mint nap egymáshoz.De azt mondta,hogy neki úgy nem jó.

Mindketten 18 évesek vagyunk.


2010. júl. 19. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

ha igent mondasz, most járnátok...


és ha neki a szex nem elég, akkor mégiscsak többet akar tőled. mit gondolsz, vajon mért hajkurászott fél évig, nem azért, mert szeret?

2010. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem eléggé elbeszéltetek egymás mellett. a srác arra akart kilyukadni h nem lenne ellenére ha lefeküdnétek, de ezt ő úgy képzeli el, h közben egy pár vagytok :D szóval járni akarna veled.

ha még menthető a helyzet, akkor mentsd :)

2010. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem kár ezen agyalnod..ez a srác max. barátként tudna tekinteni rád, nem hinném, hogy szerelmes lenne beléd, ha így kérdezi..

jól tetted, hogy nemet mondtál neki, szerintem kényelemből látja jónak ezt a felállást, hogy jól elbeszélgettek, sokat vagytok együtt, néha kamatyoltok is, de ő attól még nyugodtan csajozhat, stb..

ha nekez ez megfelelne, akkor persze beleegyezhetsz, ízlések és pofonok...

2010. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is, beszéldd meg vele a dolgot.
2010. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi úgy kezdtük a kapcsolatunkat, hogy (mindeketten szakítás utáni letargiában lévén) megbeszéltük: csak szex.

Hamar szerelem lett, 3éve együtt vagyunk. Már közös vállalkozásunk, és családterveink vannak.

2010. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne akard kitalálni, hogy ő mit gondolt, miért így kérdezte, mit akar valójában..

egyedüli megoldás: megbeszélni:)

2010. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!