Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Sürgős

Figyelt kérdés
Már előbb is írtam arról hogy bele szerettem a mostoha tesómba!És egyszerűen nem tom elfelejteni!Tudja hogy szerelmes vok belé és ő meg egy pesti lányba!Egyszerűen nem tom elfelejteni!Most mentek a strandra és engem is hívtak(nem ő)és nem mentem mert nem szeretném hogy rosszul érezze magát meg előtte én sem tudnék normálisan szórakozni!Úgy érzem mindent elrontottam és soha nem tudunk majd egymásra testvérként tekinteni!Nagyon rossz nézni azt is hogy a tesómmal meg tök aranyos meg minden!Anyáék és a másik mostoha tesóm is ezzel húz!Szeretném ezt a dolgot rendbe hozni de nem tom hogy hogyan tehetném!Még mindig iszonyatosan szeretem és nem tom mit tegyek!Nem tok a szemébe nézni anyira szégyellem magam!!Mit tehetnék ha legközelebb jön hozzánk?Vagy úgy általába?Csak ülök és zokogok!
2010. júl. 18. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm, te mondtad el neki, hogy szereted? Amúgy önmagában az nem lenne gáz, hogy a mostohatesód, hiszen nem vagytok vérrokonok. Itt nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy ő nem szeret, másba szerelmes, ez ellen nem lehet mit tenni.

Figyelj, gondolom fiatal vagy még, el fogod felejteni, csak idő kell hozzá.

Mondjuk így nehéz, hogy nagyon sokat látod,és nem tudod elkerülni, mert az feltűnő lenne.

Nyugodtan sírd ki most magad, és idővel elfelejted, nyugi. Csak most érzed azt, hogy reménytelen a helyzet, de majdnem mindenki átéli a szerelmi bánatot.

MEgnyugszanak otthon is a kedélyek, ha látják, hogy túltetted magad rajta, és már más fiú érdekel, és akkor nem lesz mivel cukkolniuk.

2010. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Miért használsz felkiáltó-és felszólító mondatokat?

Ismételd át a modalitások használatát, mikor melyiket...

2010. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!