Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tehetném végre túl rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném végre túl rajta magam?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb kapcsolatom 2 hónapja ért véget, és ez nagyon fáj, igaz már eléggé kihűlt a kapcsolatunk... Azóta próbáltam mással pótolni őt, olyannal, aki jobban szeret, de nekem nem megy még az, hogy szerelmes legyek másba. Viszont az exem könnyen túltette magát az egészen (ő szakított) és már ő is ismerkedik másokkal. a legrosszabb viszont az, hogy még pár évig gyakran fogjuk egymást látni, ami miatt még rosszabb...
2010. júl. 18. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 1 évbe tellt felejteni és más miatt tttek lapátra....és fiú vagyok, ennyi a különbség...
2010. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj,de rajtad nagyon nehéz kiigazodni(szerintem)
2010. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
írj privit:D
2010. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nehéz rajtam kiigazodni, de az a lényeg, hogy én ha vele lehetnék, akkor bármilyen rossz kapcsolat is, de boldog lennék megint. Mással, akivel jobb lehetett volna, azt pedig az tette tönkre, hogy nem vagyok még egy új kapcsolatra kész, pedig azt hittem úgy jobb lesz.
2010. júl. 18. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
off:fogadjunk osztálytársak vagytok :D
2010. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majdnem, évfolyamtársak.
2010. júl. 19. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!