Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre fogom tenni a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre fogom tenni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

2 éve járok a barátnőmmel, eddig minden rendben volt, de az éven új sztályba kerültem, ő egyetemre ment. Meglátták az osztálytársaim a bnőmet a telefonomban és először el sem akarták hinni, azt hitték kamuzok, aztán rájöttek, hogy mégsem. Na azóta örökösen azt mondogatják, hogy megcsal, meg biztos sokan meg*asszák az egyetemen, nem csak én vagyok az egyetlen az életében...na az utolsó héten beszólt egy ilyet a srác, én pedig bevertem neki egy olyat hogy a két metszőfoga kitört...kaptam is egy igazgatóit, de megérte, nem fogom hagyni, hogy leszólják a nőmet. Csak az a gáz, hogy annyit mondták ezt nekem, hogy akaratomon kívül is belémrögződött az, hogy megcsal, és most örökösen ezen kattog az agyam. :S

Ezzel tönkre fogom tenni a kapcsolatot? :SS Hogy tudnám ezt a hülyeséget kiverni a fejemből? Beszéljek vele?


2010. júl. 18. 21:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó neked akkor!
2010. júl. 18. 22:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha sokáig mondogatják neked,hogy az apád egy tolvaj,azt is elhiszed?

Csak olyannal érdemes járni,akiért tűzbe mernéd tenni a kezed!Ha ez nincs meg,akkor annak a kapcsolatnak már csak órái vannak hátra.

2010. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A 2fog maradandó sérülés! Erre is gondolj hátha felnyomnak!
2010. júl. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az vagyok,akinek válaszoltál hogy ha sokáig mondanának valamit el is hinném..Hát egyáltalán nem,mert ha tudom hogy nem igaz,leszarom őket.Irigyek nem veszed észre??Megnézték a képet,és megeszi őket az irigység hogy milyen jó csajod van..Azért is szopattak hogy nem is a te csajod...Hülye lennél ha ez miatt féltékenységi rohamokat kapnál,és elcsesznéd a kapcsolatod...Legyél büszke,szard le őket,és szeresd a csajod...Amúgy ha sokáig mondják hogy bu.zi vagy elhiszed??Na látod...Csak irigyek:)
2010. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha 15 éves fejjel jobban átlátom a dolgokat,akkor azért elgondolkozhatnál:)
2010. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!