Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha tönkre akarják tenni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Egy-két rosszindulatú ember meg akarja "fúrni" a kapcsolatomat.Szeretjük egymást a sráccal,de úgy érzem,ez sok mindent tönkre tudna tenni.Az egyikük az ő "barátnője",aki mindig azt kérdezi Tőle,hogy miért éppen velem jár.A barátom azóta nem beszél vele,de a csaj nem száll le rólunk.

Barátnőm szerint irigyek-de miért jó nekik,ha mást tönkretesznek?

Légyszi segítsetek-nem akarom elveszíteni Őt,rengeteget jelent nekem.

16/L


2009. nov. 16. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha "elcsábítottad" a barátnőjétől a fickót, akkor jogosan teszik ezt (én nem tenném, mondjuk, mert ocsmány dolog ez is).
2009. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti, h a csaj bele van zugva, ha nem szall le errol a temarol.De ha a baratodat nem erdekli, h mt kavarnak, akkor szerintem nincs para.Mondjuk, ha tobb a soknal, en a helyedben megkerdeznem ezt a baratnot, h miert nem a sajat dolgoval torodik.
2009. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a párod is szeret téged, és te is biztos vagy magadban, akkor ne foglalkozzatok a rosszindulatú ismerősökkel. Az én kapcsolatomat a barátommal a szüleim ellenezték kezdetektől fogva, és még mindig fújolnak. Majdnem 2 éve vagyunk együtt, és az összeköltözést tervezgetjük. Azóta már a közös haverjaink is próbálkoztak a szétszakítással, de csak veszekedést sikerült elérniük. Hogy együtt maradtok e, az igazából rajtatok múlik, hogy ki tudjátok e zárni a többieket. Ha jobban ismerném a sztorit, azt a tanácsot adnám, hogy beszéljetek azzal a bizonyos bnővel is.
2009. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem nem!!!Nem csábítottam el!! Úgy értem,hogy haverja a csaj,nem jártak.
2009. nov. 16. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Am nem irtad, h ez a baratno az excsaja, vagy mi?Ha az excsaja, es lecsaptad a kezerol, akkor igy jart, nyilvan te jobban bejossz a sracnak.Kulonben is, 16 evesen minek husegesnek lenni?pont hogy akkor van az ideje a nagy pasizasoknak, meg csajozasoknak.
2009. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja,amúgy a csaj osztálytársam,és az első naptól kezdve nem bír engem.Nem tudom,miért,soha nem volt rá rossz szavam.Tavasszal elkezdett jópofizni,de nyáron rájöttem,hogy kibeszél a hátam mögött.Akkor még nem jártam ezzel a fiúval.

Köszi a válaszokat.

2009. nov. 16. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!