Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne ez ellen tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne ez ellen tenni? Már mindent megpróbáltam és nem tudom.

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az, hogy még nem voltam 8 éves sem, amikor majdnem megerőszakoltak, de nem tették meg, magam sem tudom miért.

Jelenleg 16 éves vagyok és van párom, 4 hónapja vagyunk együtt, de valahogy félek tőle. Ha hozzámér "ott" már rettegek és én se merek "ott" hozzáérni. Próbáltam ellazulni, és arra gondolni, hogy Ő nem olyan mint a többi, mert tényleg nem, de egyszerűen nem megy. Elmeséltem Neki ezt, szóval tud róla hogy ezért vannak nehézségeim, nagyon megértő velem szemben és igyekszik úgy intézni a dolgokat hogy nekem is jó legyen, de utálom hogy azért kell visszafognia magát, mert én félek Tőle. :S Mit lehetne tenni hogy megnyugodjak és ne féljek Tőle?


2010. júl. 18. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Az idő minden sebet begyógyít vagy legalább is elfed4
2010. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menj dokihoz majd az segit feldolgozni vagy (ahogy én tenném: ) beszélgessetek sokat arról hmi lenne a jó ha hogy cisnálná és szépen lassan simogatná a lábad pl v a hasad és már téged sem rázna ki a hideg ha közben meghitten beyzélgetnétek csak kettesben őszintén és nem sietnétek. Több éjszakán át így kibeszéled magadból és ha a fiú figyel rád megfog nyugtatni miközben simogat és hiddel túl fogsz jutni rajta-az sokat segít ha a barátod odafigyel rád és szépen lassan haladtok
2010. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Kiskoromban voltam pszichológusnál emiatt, de semmit nem segített.

25.-étől együtt megyünk táborba, szóval egy hétig ott leszünk egymásnak, tehát akkor megpróbálom éjjel megbeszélni vele, hogy mi a jó nekem.

2010. júl. 18. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
pszichológus. doki ennek nem tud mit csinálni, max. a stresszedet tünetkezeli. kiskorodban a megerőszakolás traumáját próbálták veled csillapítani, most a párkapcsolatra helyeznék a hangsúlyt. merj segítséget kérni!!!
2010. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerinted egy pszichológus segíthet? Mert én gyakran érzem azt hogy a legtöbb őrült... :S
2010. júl. 18. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
nem örűltebb az átlagembernél. az édesanyám az. :)
2010. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
-pszichológus :)
2010. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. :) Akkor megpróbálok találni egy jó pszichológust. :)
2010. júl. 18. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!