Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hi! átlagos külsejűnek mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hi! átlagos külsejűnek mondott fiú vagyok,23 éves nem vagyok ellszállva. De sokszor látom h nálam rondább faszik mennek jó nőkkel. Hogy lehet h én meg nem kelllek senkinek?

Figyelt kérdés
előszőr azt hittem én vagyok ronda tényleg,de csaj ismerőseim szerint is tényleg sok csúnya férfinak van nője.tehát most vagy ronda vagyok,vagymár tényleg nem tudom mit higgyek
2010. júl. 18. 18:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
asszem igazad lehet...
2010. júl. 25. 21:48
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha azt látod hogy egy ronda fószer megy egy playboy nyuszival az azt jelenti hogy a csávó gazdag és halálos beteg! Amúgy nem a szép nők a a jó nők, egy átlagossal külsejűvel lehet hogy jobban éreznéd magad.


17/F

2010. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
sajnos az átlagosak is sokszor túl szépnek gondolják magukat...
2010. júl. 25. 21:53
 14/17 anonim ***** válasza:

a 21:47-es hosszú választ író vagyok :)

Bocsánat de nem vagyok gazdag és a menyasszonyom közel van a playboy nyuszihoz,csak őt is mindig a külsőröl itélték meg,senkit nem érdekelt a belső..azt hitték 20 éves buta cicababa...én felfedeztem a belső értékeket...

34/F

És duma duma duma...bocsi de ez annyira jól hangzik..jó többször nem írom le mielött kialakul itt egy chat féle párbeszéd...:):):)

2010. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
azért valljuk be a 20éves cicababák többsége nem éppen rendelkezik az általad leírt belső értékekkel...lehet h csak szimplán mákod van
2010. júl. 25. 22:00
 16/17 anonim ***** válasza:

Ebben meg neked van igazad! Tényleg nagyon sok buta szőke van.....És én meg tényleg kifogtam,és ha tudnád mennyi véletlen játszott szerepet benne!Meg a sok duma (ezt nem hagyhattam ki)Mondom hogy Chat lesz :):):) A Dumagép!Ez lesz a nicknevem és indulhat a duma :):):)

Basszus 24-es szolgálatban vagyok....reggelig bírom :):):)

Kezd jó lenni a társaság,jelölgethetjük egymást iwiwen lassan :):):)

2010. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem csak a szőkék között van buta...amúgy nekem a fekete hajúak jönnek be...
2010. júl. 25. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!