Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hi! átlagos külsejűnek mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hi! átlagos külsejűnek mondott fiú vagyok,23 éves nem vagyok ellszállva. De sokszor látom h nálam rondább faszik mennek jó nőkkel. Hogy lehet h én meg nem kelllek senkinek?

Figyelt kérdés
előszőr azt hittem én vagyok ronda tényleg,de csaj ismerőseim szerint is tényleg sok csúnya férfinak van nője.tehát most vagy ronda vagyok,vagymár tényleg nem tudom mit higgyek
2010. júl. 18. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
azt hogy egy barom vagy, azt hiszed a külső minden??? jó sokat számít aláírom de attól még van egy csomó dolog ami fontos a külsőn kívül... 23 éves vagy 15 éves aggyal
2010. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát így kép nélkül elég nehéz megmondani.

Nem hinném hogy ezzel lehet a baj, talán a tulajdonságaid közt kell keresgélned.

Pl. ha a férfiakat csak per fasziknak nézed, akkor nem tarthatod őket sokra, és ez lehet már például probléma.

2010. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

vannak még többen is,ne aggódj

itt vagyok én is 22létemre,helyes fiú vagyok szolid is nem vagyok az előtérben,ezáltal már nem vagyok feltünő,ennyi!

2010. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
jó,mindenesetre ronda nem vagyok,meg zárkózott sem.mégis ,mondom vannak rondábbak szép lányokkal.azt nem mondtam,hogy bűn rondák,csak azt hogy nálam nem szebbek,mégis van nőjük
2010. júl. 18. 19:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, szerintem ásd el magad...
2010. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagy elég rámenős, "nem küldesz jeleket" feléjük.

pl. írod, hogy sok lány ismerősöd van, akikkel erről dumálsz. Ez olyan, mintha a lányok inkább havernak gondolnak, mert biztos kedves vagy, meg ilyenek, de tartod az udvariassági távolságot. Néha bedobhatnál 1-2 sikamlós beszólást, hogy észrevegyék, hogy pasiból vagy.

Köztük amúgy nincs olyan aki bejönne kezdésnek?

2010. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

lehet hogy jobb a természetük... nem minden lányt a külső fog meg elsőre...

22/L

2010. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szia! 2 dologra gondolok, az egyik hogy nincs elég alkalmad ismerkedni, nem jársz el eleget, a másik, hogy nem kezdeményezel. Szólíts meg nyugodtan lányokat, próbálkozz, a legrosszabb ami történhet hogy finoman lepattintanak, de azt ne várd hogy majd ők jönnek oda!
2010. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Higyjed azt hogy ilyen az élet.S tégy ellene.Ennyi röviden.Olyan nincs hogy nem jut.Tegyél róla hogy jusson,te is Férfinak születtél.
2010. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem a külső a lényeg!Elváltam és most 20 éves a menyasszonyom,és rengeteg fiatal nőm volt most 34 éves vagyok,se szép nem vagyok se jó pasi sem,nem ez a lényeg...a nőket nem lehet kiismerni..sokminden megfoghatja őket egy férfiban!És nem a külső az első...:)ez tapasztalat...nemtudhatod mit lát meg benned egy nő...határozottságot,biztonságot,a dumádat,vagy hogy őszinte vagy?kitudja,egy biztos jól kell forgatni a lapokat!Megtalálod a párodat nefélj,járj nyitott szemmel,használd ki a nagy számok törvényét regisztrálj egy társkeresőre és mindenkinek küldj csókot,írkálj,dicsérd meg,és vegyél fel minnél többet msn-re,és ott gyakorolhatod a dumát velük!Mert az nagyon fontos hogy hogyan komunikálsz velük!Légy vicces,értsd meg a problémájukat,hülyén hangzik de még azt is értsd meg ami egyáltalán nemérdekel :) had meséljenek neked,bízzanak benned,lássák hogy te más vagy...hogy neked elmondhatnak mindent..és nem kell lerohanni őket meg meztelen képeket kérni.Nem mindegyiküknek jön be..stb stb stb..... a duma a lényeg,nem az hogy nézel ki!Én minden vagyok csak jóképű nem,és mégis irigykedtek rám sokan...helyes vékony másokszerint is jó csajaim voltak,mindenféle hajszinben :) a duma aduma aduma a lényeg :):):)
2010. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!