Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs valami ötletetek? :-/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs valami ötletetek? :-/ Aki volt ilyen helyzetben, mit csinált? : D

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy volt régebben egy fiú, aki tetszett, de reménytelen volt.....amíg tetszett, végig ilyen "depressziós" voltam. Oké, sikerült kiheverni. Amint kihevertem, ilyen "hiperaktív" lettem, midnenkit sikerült megnevettetnem, mindenki kereste a társaságom, nagyon sokat hülyültünk. Megtetszett mégegy fiú, de kiderült, hogy az is reménytelen....amíg tetszett, közbe végig maradtam az a hiperaktív csaj, aki felvidítja a szomorú embert, és megbíznak benne sokan. De miután kiderült, hogy ezt a fiút is el kell felejtenem, onnantól tisztára "depressziós" lettem. Hiába megyek el barátnőkkel, egyszerűen nincs téma. Nem tudok semmit mondani, ami régebben jött magától...egyszerűen enm tudom mi lett....a legjobb barátnőm azt mondta megváltoztam...

Nem tudom, hogy a szerelem vagy a boldogság játszott e erre, mert most jelenleg senki nem tetszik, és minden reménytelen szerelem téren. Lehet, hogy ez befolyásol ennyire? vagy ez mi lehet?:-/ Aki végig olvaa, é tud valami tanácsot adni annak előre is köszönöm:)

16/L


2010. júl. 18. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A tinédzser korra jellemző az erős érzelmi labilitás. Szerintem ez van nálad. Kinövöd. Addig is fogd fel "érdekességnek"
2010. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!