Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolat után, beleugr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Acel kérdése:

Hosszú kapcsolat után, beleugrottam egy másikba de (folyt köv). Aki volt már ilyen helyzetben mit csinált?

Figyelt kérdés
De nem vagyok szerelmes, csak szeretem a lányt, viszont exel nem beszéltem 3 hete, majd felhívott hogy bajban van. Azért váltunk el mert elfogyott a szerelem részemről, nem vesztünk össze, ő még mindig szeret. Viszont most hogy beszéltünk már nem tudom, megint hiányozni kezdett. Volt már így más is?
2011. jan. 24. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked kell döntened. Biztos volt már így más is.
2011. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felhívott, hogy bajban van? Milyen rendes :) Ilyenkor gondolj arra, hogy nem véletlenül hagytad ott, jusson eszedbe, hogy már nem érezted olyan jól magad vele, ez akkor is így lenne, ha újra összejöttök.
2011. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, meggondolatlanul meg nem akarok dönteni. "szívatni" egyiket sem, csak épp most nem tudom mit akarok.
2011. jan. 24. 15:54
 4/4 Fülünyúl ***** válasza:

Pont te magad mondtad ki: nem tudod hogy mit akarsz. Akkor hagyd a fenébe mindkettőt, majd elválik kit is szeretsz és ki hiányzik. Az ex-ek ilyenkor előnyt élveznek, hiszen őket ugye már kiismertük, nem kell mindent nulláról kezdeni stb. Csak abba nem gondolnak bele sokan, hogy nem véletlenül lett ex az ex. Ha ahogy írtad "elfogyott" a szerelem, elfogyhat újra, ki tudja két hét múlva.


Bár erre csak annyit tudok mondani, hogy a szerelem már biológiailag igazoltan "elfogy" egyszer. Ennek a hormonját az agy általában 2-2,5 évig termeli. Utána úgy mondjuk átmegy szeretetbe. Ám sokan tévhitben élnek ha azt hiszik ez a szeretet kevesebb a lángoló szerelemnél. Nem olyan vad és duhaj, ellenben sokkal elmélyültebb és a kapcsolatot sokkal nagyobb bizalmi pontra helyezi. Nem mindenki képes szeretni. Fellángolni és szerelmes lenni rövidebb-hosszabb ideig igen, de szeretni sok ember nem képes. Ők azok akik ezt a lángolószerelem érzést hajhásszák állandóan, mert nekik más nincs. Valami meg ugye kell.

Nos, ha neked ilyen érzésed nincs és ezért lett ex az ex, mert "elfogyott" a szerelem, akkor egész életedben majd ugrabugrálni fogsz partnerről partnerre, éppen mikor melyik iránt történik fellángolás. Kicsit gondolkodj el ezeken a dolgokon.

2011. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!