Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai még azon aggodni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még azon aggodni, hogy 16évesen nem talált rám a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Egyre jobban kezdek parázni azzon, hogy nem talál rám a nagy Ő és, hogy nekem nincs is nagy Ő-m. Lehet velem van a baj?
2010. júl. 17. 23:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nekem se nyugi :D 2hetes volt a leghosszabb kapcsolatom, e mellett volt elégsok rövidebb és senki nem volt olyan h tovább birtam volna mellette:D de hát fiatalok vagyunk ez van ki kell használni majd eljön az az idö mikor eljön :D

16/F

2010. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak jól essne már egy kis meleg ölelés.
2010. júl. 18. 00:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Hú b*zmeg 16 évesen te ilyenen parázol... Hú b*zmeg... Ez megütött...
2010. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel.
2010. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, vannak olyan emberek is akkik nem bírnak normális válaszokat írni. Csak fikkázni a másikat....
2010. júl. 18. 00:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igaza van, bár tényleg meg lehetett volna fogalmazni normálisan. Gondolkodj már azért, kedves kérdező, 16 évesen még szinte gyerek vagy, hova sietsz? Egyébként meg attól, hogy esetleg az osztálytársaid, barátaid már járnak valakivel, még egyáltalán nem biztos, hogy megtalálták a nagy Őt. Nagyon kevesen találják meg ilyen fiatalon. A barátnőm 27 évesen kezdett járni azzal a pasival, akivel később összeházasodtak és azóta is boldogok együtt. Szóval ráérsz még ezen parázni.
2010. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

De durva, hogy kétszer teszed fel a kérdést...


Amúgy meg 16 évesen nem vagy lemaradva semmiről sem! Én 20 vagyok és már lassan egy éve nincs pasim, úgyhogy TE még bőven ráérsz ezen aggódni!


Üdv.!


:)

2010. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*röhög*
2010. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, vannak emberek akik hülye kérdéseket tesznek fel és felkapják a szart amikor logikus választ kapnak. life is hard
2010. júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Igen, igazad van!


ma 00:28 voltam



:)

2010. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!