Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a srácnak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a srácnak kell ráírni msnen a csajra akit meg akar hódítani! Egy idő után a csaj is írhatna nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 18:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
nem vettem magamra, nyugi :) igazad van, én se szeretném ha valaki elterelné a témát a kérdésemről..:):)
2010. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

ez így rendben van, ha te akarod őt meghódítani akkor neked kell érte gürizned, most én pont így vok, mindent megteszek a majdnem bnőmért és mindig én írok rá msnen is(vagyis sokszor)(és persze ő elvárja h ráírjak)(és h felkeljek reggel 7kor nyáriszünetbe csak miatta-.-)

:-3 :D ;> ^_^ (@)

16/F

2010. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Na én is leírom a véleményem.

Szóval volt egy lány aki tetszett, felvettem msnre, 3-4 hétig beszélgettünk, mindig csak én írtam rá, nagyon jól elvoltunk.Aztán úgy döntöttem, hogy többet nem írok rá 2-3 napig egyrészt hogy ne vegye úgy hogy folyton ráírok, hogy zaklatom meg hogy ő is írjon magától, hát nem írt rám, vártam 1 hetet, akkor sem írt, ezek szerint nem érdeklem egyáltalán ha rám nem ír soha magától.Ezek után többször nem is írtam neki.Mert ha érdekeltem volna rám írt volna ő is, de ezek szerint nagy ívben tett rám.Szerintem a csajnak is kéne írnia, mert egy kapcsolat(legyen az bármilyen kapcsolat, baráti, szerelem, ismerős, beszélgetőpartner) kétoldalú, nem csak egy ember van benne.Nem értem miért nem írnak a lányok soha.Ez szerintem nevetséges hogy annak venném azt ha egy lány rám ír, hogy fut utánam.Ez hülyeség, csak érdeklődik, beszélget, ahogyan én is vele amikor ráírok, nekem rosszul esik ha egy lány nem viszonozza az érdeklődésemet, és el is megy a kedvem az egésztől.

20f

2010. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
velem az a baj hogy felvettem egy srácot,2x írtam én rá előbb,1x pedig ő,és legalább egy hónapja nem beszéltünk.azért a fúk ís írhatnának néha,nem?:)
2010. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"legalább egy hónapja nem beszéltünk."


hogy bírod? 3-4 nap múlva ráírhattál volna, hogy mi van vele. pl az nem nyomulás ha megkérdezed, hogy mi történt veled mostanában.

2010. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
akartam neki írni csak nem mindíg volt fennt és ha fent is volt azt írta ki hogy foglalt :S meg amúgy sokat kirándultam az elmúlt hónapban meg ő is,szal ezért is nem beszéltünk,de ma elhatároztam,hogyha feljön akkor írok neki :D
2010. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mert a nők felsőbbrendűek, ez van sajnos:S
2010. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!