Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a srácnak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a srácnak kell ráírni msnen a csajra akit meg akar hódítani! Egy idő után a csaj is írhatna nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 18:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg így van :)

Lányok nem szoktak rám írni, hogy beszélgetni szeretnének.

Tegyük fel én írok egy lánynak, akkor jól elbeszélgetünk meg minden. De másnap ő nem ír rám, ha én írok akkor ismét beszélgetünk egy jót ami neki is tetszik.

Ezt egy párszor el lehet játszani, de azután már úgy érzem hogy ő nyomulásnak veszi és inkább nem írok. Ekkor ő meg azt hiszi hogy már nem akarok tőle semmit. Nehéz eset ez...

Erre én is várnám a választ.

:)

2010. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
első válaszolóval teljes mértékben egyet értek
2010. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
sztem nem lehet általánosítani. én is szeretem ha rám ír A pasi, jól esik, jelzésnek veszem stb (gondolom a csajok többsége így van ezzel:)). de ha egy ideig nem ír nem kapok szívbajt simán ráírok.
2010. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Azért neked kell ráírni, mert hisz te akarod meghódítani. :)

De amúgy igazatok van, én sem szoktam ráírni a srácra, akiről tudom, h akar valamit... ne kérdezzétek miért, én sem tudom. :)

Viszont vannak srác barátaim, akikra én is rá szoktam írni.. :)

2010. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagytok elég jók.

Én most egy csajjal ismerkedek és minden nap ő ír rám MSN-en és beszélgetünk 2-3 órát.

Ennek csak örülök, hogy nem nekem kell mindig kezdeményezni így nem tűnök túl nyomulósnak.

20/F

2010. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Igen kedves 20/F de szerintem így meg ő fogja egy idő után úgy érezni hogy nyomul.Annak meg aki azt írta hogy a fiu kell előbb írjon: Nektek hogy esne az hogy írtok valakinek, naponta ti írtok rá először, és ő nem jelez vissza.

Az nagyon sz@r ám, olyan mintha nem érdekelnéd. Ettől nekem elszokott menni minden önbizalmam. Amikor ráírok valahogy olyan jól beszélünk, de mindíg én kell elsőnek ráírjak, és egy idő után kialakult bennem egy olyan érzés hogy tolakvó vagyok, és hogy bisztos azért nem kezdeményez eggyáltalán, mert nem érdemlem, vagy megunt, akármi.

Nagyon rossz érzés.

2010. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon igaz...
2010. júl. 17. 18:30
 8/27 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, én lány vagyok (18) és ha valaki össze akar jönni velem, akkor az elején még igenis ő írjon rám, ha már akar valamit..ha már összejöttetek, akkor egész más a helyzet, de addíg..

Most is például felvett egy egész aranyos srác facebookon, az első 1-2 hétben rögtön rám írt, most meg mintha megunt volna, vagy nem is tudom..van, hogy 20 perc után rám ír, tök jól elbeszélgetünk, de én biztos nem fogok ráírni, mert nehogymár nekem kelljen utána rohannom..:) Így viszont olyan furcsa, mert nem tudom, hogy miért nem ír rám..azt várja, hogy most akkor én írjak, vagy esetleg megunta az udvarolgatást ?

2010. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

fúú, hát ez elgondolkodtató, amit az utolsó előtti írt..

erre nem is gondoltam eddig

amúgy utolsó vagyok (18/L)

2010. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem ír már ő elsőnek, mert úgy érzi hogy nyomul.

Ha te írsz rá attól még szerintem nem futkosol utánna, meg ezen az alapon senki nem kellene kezdeményhezzen, mert "nem futkosok utánna", képzelj bele, kihalna az emberiség...

(első voltam)

2010. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!