Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a srácnak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a srácnak kell ráírni msnen a csajra akit meg akar hódítani! Egy idő után a csaj is írhatna nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 18:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsatok. :) Eddig minden pasira, akitől akartam valamit, én írtam rá általában. =)

16/L

2010. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

nem tudom, én ezt olyan megalázónak tartom..illetve nem is annak, csak valahogy olyan fura ez..

Viszont lehet az lesz, hogy egyszer majd én írok rá, mert így meg néha teljesen bepipulok, hogy mi a fenét akart, ha 2 héten keresztül irogatott állandóan, most meg mintha már nem is számítanék..és emiatt is gondoltam, hogy csak "arra" kellenék neki..bár az is igaz, hogy nagyon szeretne már találkozni, de mindig hárítok :S

2010. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Mostmár annyit válaszoltam ide hogy amikor én írok kiírom azt hogy:


sda válasza:


Háth akkor te egy kivétel vagy a sok közzül :P

Ilyen lánnyal nem találkoztam még :( XD

2010. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

sda válasza:


Háth ha mindíg "hárítassz" akkor még szép hogy nem ír már, szerinted azon kívül mire gondolhat hogy : Úgyis lekoppint, akkor meg minek is próbálkozzak.

2010. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

lehet, hogy igazad van..:)

De annyira nem úgy tűnik, mert egúja az van, ahogy megismertem eddig..

az meg, hogy nem találkoztam vele eddig, mert kétségek közt őrlődtem...ő 30 éves, és bár nagyon jóképű, egyedülálló, meg minden, mégis félek, hogy milyen már egy 30 évessel járni..

de a hét elején már elkezdtünk beszélgetni a talizásról, végül nem lett belőle semmi, na akkor utána nem is írt 2 napig..azt mondta, hogy ő nem az a tervezgetős típus, a spontaneitás jellemző rá :)

2010. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

sda válasza:


Lehet hogy tényleg csak arra kellenél neki...

Nem tudom. De azért 18-30 elég sok a korkülömség.

2010. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

jajj, fogalmam sincs mit tegyek...:S:S

hát ez az, szerintem is sok a korkülönbség..

mondjuk úgy 1 hete azt mondta, hogy neki sok barátnője volt, már kiélte magát annyira, hogy ne csak a sex miatt jöjjön össze valakivel mert ez csak egy tizedrangú dolog..oké, ennek az elején örültem, hogy mondta, de később meg azt olvastam valahol, hogy érdekes, hogyha ilyen korán már felmerül ez a téma :S

mondjuk én biztos nem feküdnék le vele rögtön, tehát ki kéne állnia egy kis próbaidőt, nem vagyok egy könnyű eset :D

2010. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

sda válasza:


Háth ahogy jónak látod!

Sokan mondják hogy a szerelem nem kor függő :)

De szerintem lassan tönkretesszük a kérdező kérdését. Várjunk új válaszokat :P

2010. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
jajj, tényleg, ezeer bocsánaat! befogtam a számat :)
2010. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

sda válasza:


Jaj drága nem úgy értettem, ne haragudj hogyha félreérthető voltam :)

2010. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!