Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha 17 évesen 14 éves csajom van?

Figyelt kérdés
14 éves, de legalább annyira érett mind kinézetben, mind pedig tulajdonságaiban illetve gondolkodásában, mint ha velem egykorú lenne.
2010. júl. 17. 03:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem érett csaj, de jobb, ha te így látod, így jobban el tudod fogadni a dolgot :D


Amiben nincs is semmi kivetnivaló, hiszen felnéz a pár évvel idősebb barátjára biztosan, meg amúgy is, a környezetedben nem mindenhol kb. ez a felállás van? Szerintem nem gáz. Kinézetben elhiszem, hogy érett a kortársait elnézve.


Remélem hamar megízleled a sunaszaftot.

2010. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor miért lenne gáz? és ha valaki azt mondja, hogy gáz akkor jól ugass neki vissza :D sz*rj a fejükre ;) :D ennyi.

15/L ;):DDDD

2010. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz:D

Barátnőm 14 éves és 18 éves barátja van.:)

Ezzel nincs semmi gond.:)

2010. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz, egyáltalán nem "gáz". Én 15 leszek Decemberben, a barátom meg 19 Októberben...akkor ez is gáz? mert szerintem nagyon nem
2010. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat , megnyugodtam! :)
2010. júl. 17. 19:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért érettebb egy 14 éves lány,mint egy 14 éves fiú?
2010. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!