Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az cink ha 16 évesen még nem volt csajom?

Figyelt kérdés
Félek kezdeményezni nem vagyok se díszléc se gazdag se jóképű deh viszont a csajokkal elég jól megvagyok meg hülyítem is őket. 1x volt egy kapcsolatom majdnem deh kiderült h a csaj csak lehúzott. Mit tegyek?
2010. jún. 28. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ne parázz rá a dolgokra:) egyébként egyáltalán nem cink, hidd el nekem:) én 18 vagyok és még nem volt komolyabb barátom... sőt egy két napos volt csak, de mégis jól érzem magam úgy, ahogy vagyok;) L18
2010. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha annak gondolod.
2010. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyu haver 18 vagyok és még se csajom se semmim nem volt.

De ne add fel próbálkozz!!!!

Amúgy sztem nem ciki,max rossz érzés :/

2010. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, az a ciki, hogy nem tudod leírni a de szót. (Mi a tököm az, hogy deh?! Maximum a 11 éves kislányok írnak így msn-en.)
2010. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 éves L vagyok és nem volt baátom, szerintem egyáltalán nem ciki,ha valakinek nem volt még barátja/barátnője.

Nekem az ilyenről az jön le,hogy megválogatja kivel jön össze (vagy csak peches). Én úgy vagyok vele,hogy inkább ne legyen, mint,h mindenkivel összeálljak, aki az utamaba kerül.Úgy gondolom nagyobb az értéke az olyan srácoknak akiknek nem volt vagy csak, kevés volt, mint akik 300 lány tapasztalatával bírnak..........

Az olyan gáz,ha valaki egy-két napos kapcsolatokban tengeti életét, inkább várj egy komolyabbra.

19/L

:D

2010. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a cink?

Ez

[link]

2010. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

tokeltesen igazat adok 19/l-nek

en 18/l vagyok ugyan igy ezzel.inkabb ne legyen minthogy valaki olyannal legyel aki csak azert van,hogy legyen.

2010. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is 16 vok fiu, es volt mar egy csomo baratnom (11) de komolyabb meg soha, vard meg akivel igazan osszeillesz, mert, ha csak azert jarsz valakivel, hogy legyen az a legrosszab.
2010. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oks megoldódott a probléma meglett a csajszi :D:D:D
2010. júl. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!