Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a volt barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a volt barátom. Miért csinálja ezt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szóval.. a volt barátom szakított velem 1 hónap után mondván hogy nem érez úgy ahogy szerinte kéne.de jóba maradtunk,msn-en folyamatosan beszélgetünk,és nekem úgy tűnik mintha megin akarna valamit..pl.folyamatosan írja hogy imád,imád velem beszélgetni,és hogy szeretne találkozni..és úgyvolt hogy jön egy házibuliba..és akkor írta hogy ott majd csókolózunk..nemtudom vagy szivat,vagy megin akar valamit.nemértem.én az elején úgy voltam vele hogy nem akarom vele újrakezdeni..de mostanába meg úgyérzem mintha mégis,folyton rágondolok :S és nemtudom mit csináljak..mer ha csak szivat,akkor pofára esek..
2010. júl. 16. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

2 okból csinálja ezt:


Egy: újra össze akar veled jönni

Kettő: csipkebokorvessző

2010. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak szivat!
2010. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

úgy játszik veled, ahugy csak akar. elöször kidob, majd "visszafogad"

ne hagyd h kihasználjon, felejtsd el azt a kis f.aszt

2010. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne törődj vele,mert ha semmit nem érez,akkor újra te iszod meg a levét
2010. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát a pasik már csak ilyenek én már csak tudom ,pasi lévén.szakított veled és egy hónap után rájön hogy mégis jobb volt egy csajjal szerelmeskedni meg amit akar,és itt jön a képbe az hogy vissza akar menni hozzád ,mert az a legegyszerűbb megoldás a kangörcseire:)hidd el ..
2010. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!