Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen szerelem elmúlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem elmúlik egyszer?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
el. átveszi a helyét egy új, reményteli:)
2010. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem könnyű,de nekem sokat segített az úgynevezett bizalmasom neki ki tudtam beszélni magamból.Első évem maga volt a pokol,de már eltelt 3 év most már ha beszélek 1 lánnyal akkor rá tudok figyelni,és nem rajta agyalok.Úgyhogy kitartás!!!
2010. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerencsésebb esetben beteljesül.

Ha nem, akkor előbb utóbb rájössz, hogy felesleges olyat szeretni, aki nem viszonozza, nem érdemli meg. És elmúlik.

2010. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amíg mindennap látod biztosan nem...


Én olyas valakibe voltam szerelmes, akivel tudtam, hogy soha semmi nem lehet. A rossz az, hogy gyakran látom. Szerencsére már csak egy kedves érzés kavarog bennem, hol erősebben, hol gyengébben. Ha soha többet nem látnám valószínűleg elmúlna.


Szóval szerintem egyszer elmúlik, de mindig érzésekkel tölt el a gondolat.

2010. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:41nak


első vagyok. nagyon szépen leírtad amit én is érzek egy lány iránt. Imádok vele lenni, szinte mindenkinél jobban szeretem, de már nem szerelemből, mert az már elmúlt...

2010. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
köszönöm :)
2010. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is olyan vkit szeret aki nem lehet az enyém...és azóta nem tudok úgy nézni másra hogy lehet több...nem tudom hogy mikor fog elmúlni ez az érzés,néha úgy érzem soha=(
2010. júl. 16. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:
el fog múlni, hidd el, idő kérdése és jó lesz minden.
2010. júl. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 haggyámán ***** válasza:
Igen, el fog múlni.
2010. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!