Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Titkos vágyak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titkos vágyak, apró dolgok amik összekötnek két embert?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat szeretném, ha mesélnétek, ami apró kis játék, praktika, amit a párotok csinált és ti beindultatok tőle; vagy szeretnétek, ha csinálná és ezzel megőrjítene.


Előre is köszönöm a válaszokat!:)

L/22


2010. júl. 16. 16:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mi az előszobában szoktunk úgy huncutkodni, hogy cipő fel/levételnél előrehajolok és a bokájánál fogva magamhoz húzom, a puncim és a popsim közé riszálom be a farkincáját, aztán még állva folytatva lehet így évődni tovább.;) Aztán így nyáridőben a pasim duplán beindul ha egy dobozos, hűtött sört gurítok rajta végig, majd ezzel vigyázba állítjuk a cickóm, aztán legurítja a sört!:D
2010. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
:) Édik vagytok:)
2010. júl. 16. 19:31
 13/24 haggyámán ***** válasza:
Nyakcsókolgatás. Ennél több nem is kell. :)
2010. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és sajna nincsen még tapasztalatom...

De a pasival nekem a nyaksimogatás lenne nagyon izgató, meg az is az lenne nekem, ha végigcsókolnám a taestést...aztán az egyes részekre visszatérnék..:P és ezt szerintem ő is értékelné. :D

2010. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, ha ezt csinálod neeki biztos nagyon jó lesz;)


További ötletek? Középhaladóknak?:)

2010. júl. 18. 14:14
 16/24 anonim ***** válasza:

Fekszünk egymáson ruhában ő pedig a fülembe "liheg" és sóhajtozik. Na én attól kész vagyok (voltam). :P

De imádom, ha simogatj a hátamat, a nyakamat. Ha szeretünk valakit, akkor a legegyszerűbb érintés is megőrjít. :D


20f

2010. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
14:43 - járunk? XD XD
2010. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Írj egy emailt, és beszélhetünk róla. :D


20f

2010. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Berosálok..vki itt talál magának párt!:) Na jó, nyugodtan. De akkor már nekem is írjon valaki:P
2010. júl. 18. 16:06
 20/24 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem. Legalább gyakorolhatnád rajtam az általam elmondott praktikákat. :D


20f

2010. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!