Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Titkos vágyak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titkos vágyak, apró dolgok amik összekötnek két embert?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat szeretném, ha mesélnétek, ami apró kis játék, praktika, amit a párotok csinált és ti beindultatok tőle; vagy szeretnétek, ha csinálná és ezzel megőrjítene.


Előre is köszönöm a válaszokat!:)

L/22


2010. júl. 16. 16:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék:D
2010. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne!!! 25l

Fiúk férfiak írjatok... Itt úgysem lát senki titeket mi meg okosabbak lennénk:-)))

2010. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
pocak csókolgatás, hosszan erotikusan
2010. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ezek is jók:) De én valami egész konkrétra gondoltam pl itt olvastam egy ilyet:

"Sokszor elég csak egy gyors érzéki csók, egy intim simogatás (pl. benyúlsz a gatyájába és megmarkolod a kis fickót), aztán hagyod főni a saját levében és csak a harmadik-negyedik alkalom után hagyod, hogy ő is hozzád nyúljon."

2010. júl. 16. 17:14
 5/24 anonim ***** válasza:

nagyon hardban tolom! imádom ha úgy szopathatom a csajom, hogy a hajába markolok! szeretem a 69-et és a durva lovaglás!

22/F

2010. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Huha:D Am bocsi, hogy lány létemre írok, de nekem az az összes pasinál bejött, ha a nyakát csókoltam, a főlét puszilgattam, és a fülébe súgtam erotikusan, hogy 'úgy kívánlak'. Lehet, kicsit sablonos, de tuti módszer:)
2010. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszike, nagyon aranyos vagy. Biztos hatásos. Végülis ez nálunk is bejönne...:) Ugye?:)
2010. júl. 16. 17:44
 8/24 A kérdező kommentje:
Lányok, ti is írhattok, ha valami eszetekbe jut.
2010. júl. 16. 17:45
 9/24 anonim ***** válasza:
17:42, Nekem ugyanezeket csinálja a Barátom...:O :D
2010. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17:42 vagyok: igen, ez 'uniszex' módszer, én is totál felizgulok tőle, ha a barátom csinálja nekem:D
2010. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!