Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy képen valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy képen valaki jól néz ki élőbe meg borzalmas?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy van arra esély hogy egy csajnak bejön egy srác képek alapján, de aztán ha látja élőbe mégse?

Sok különbség van valóság és kép között?


2010. júl. 16. 15:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csak nem félsz a holnaptól?:D
2010. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hát csak akkor tod meg hogy élőben is ugyan olyan jól néz ki mint képeken ha találkoztok. azt ha első randin nem jön be akkor hagyod...mit veszíthetsz...
2010. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálam az a helyzet,hogy a kép ami készül mindig szörnyű :D De sokszr van ez így.Például ha élőben látsz egy helyes srácot, és lefényképezed,majd otthon megnézed a képet, akkor nem biztos, hogy ugyanannyira fog tetszeni,mint élőben.
2010. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Fura. Én fotókon nagyon borzalmasan nézek ki, videókon meg egész jól. Remélem a videó hasonlít jobban a valósághoz.

20F

2010. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én ismerek egy csajt msn en röl..hát az küldöt képet magárol ugy 2-3 honap utáni dumcsizást követöen .percegik nem tudtam hozá szolni mikor meg látam a képen...egyszerüen ki ábránditó volt :S én nem vagyok egy be képzelt !!! de ö naon gáz ..nem bántani akarom..de se melle nem volt a csajnak se alakja de még a haja is fura mint ha már kopaszodna vagy nem tom ..huu még most is ki ráz a hideg

F/23

2010. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17.27: Ugye nem én voltam az a csaj?
2010. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

én képen és videón is rosszul nézek ki élőbe teljesen más vagyok ha ismerem valamennyire a csajt és főleg ha valamelyest hazai terepen vaok akk tudom hozni a formám de amint nem érzem magam úgy bukik minden, nehezn megnyíló egyéniség vagyok sajnos:S

17/F

2010. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!