Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy képen valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy képen valaki jól néz ki élőbe meg borzalmas?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy van arra esély hogy egy csajnak bejön egy srác képek alapján, de aztán ha látja élőbe mégse?

Sok különbség van valóság és kép között?


2010. júl. 16. 15:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
pedig a srác több szemszögből van lefényképezve
2010. júl. 16. 15:05
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Qrva sok különbség van! Mert amúgyis elképzelsz hozzá egy jellemet, és utána jön a nagy csalódás. Nem a kinézet a legfontosabb..
2010. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
akad, pl. ha meg van photoshopolva... de anélkül és volt már rá példa tudomásom szerint, de nem nagy a különbség
2010. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
szóval ha úgy elmész randira hogy csak képet láttál róla akkor igazából a belsőddel ronthatsz el mindent?
2010. júl. 16. 15:10
 5/17 anonim ***** válasza:
hát ,ha már sokat beszélgettetek akkor valamilyen szinten ismer az illető, de a lényeg, hogy önmagad add és nem lehet probléma
2010. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nálam sajnos fordítva van... senki sem láthatja a rólam készült képeket, mert fennáll a veszélye h élőben látni sem akar ezek után :D pedig az nagyságrendekkel jobb, mint a fényképes önmegam :)
2010. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
létezik ilyen és fordítva is. nemrég megismertem egy lányt, sokáig leveleztünk és küldött képet magáról. egy kiscit félresikerült kép volt, nem a legelőnyösebb "arcát" mutatta. élőben meg egy tuti bombázó! szóval a képeknek ne higyj :)
2010. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15:11 vagyok és a 15:11-es hozzászólónak szeretném üzenni, hogy küldj képet! :D
2010. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én régen elég sokat ismerkedtem neten...elkövettem ezt a hibát sajnos.

Ott állt egy aranyos széparcú fiú a képen, aki magasabbnak mondta magát (nálam ez elég fontos) mint én. Na a valóságban ott állt egy olyan fiú, aki mellett fél másodpercnyi pillantást sem vetek ált. az utcán.:S

2010. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A magassága volt gáz vagy ahogy kinézett?
2010. júl. 16. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!