Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzalmas helyzet! Mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas helyzet! Mi tévő legyek? :S

Figyelt kérdés
annyi a sztori hogy 18évesek vagyunk és 5 éve vagyok együtt barátnőmmel,azonban mostanában minden más,nem kívántam annyira,volt hogy egy héten csak egyszer találkoztunk és teljesen jól elvoltam nélküle.Úgy érzem leköt több időt akarok haverjaim társaságában tölteni.Néha van,hogy örlök ha nem találkozun mert lehetek csak haverjaimmal:S mellette szól viszont hogy alighanem a világ legaranyosabb lánya:)egyszer se csalt meg,végig érezni lehetett rajta,hogy odái van értem,mindig kiállt mlletem,ott volt velem ha egyedül maradtam ezek az érvek mellette,mit tegyek szakítsak?lehet hogy ez már csak megszokás?kicsit félek kijönni egy kapcsolatból
2011. febr. 3. 19:14
 1/9 Norb66 ***** válasza:
Eszedbe ne jusson szakítani! Ne pánikolj, csak tölts egy kicsit több időt a haverjaiddal ennyi. De őt ne hanyagold, mert akkor az rosszul fog neki esni. Tehát ha elhív valahova, vagy magához, találkozni stb. akkor ne mondj nemet.
2011. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de csak hétköznap van időm és nincs kedvem átmenni hozzá,haverjaimmal meg nem tudok lenni mert folyamat azt akarja,hogy vele legyek,nekem meg már nincs kedvem,ha azt mondom,hogy haverjaimmal leszek akkor szenved..
2011. febr. 3. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:

és ő nem jar el valahova a barátnőivel? ...mert akkor úgy nem hinném, hogy szenvedne mert elfoglalná magát..stb

nem kell éjjel nappal együtt lennetek, hisz neked is szükséged van arra, hogy a haverjaiddal találkozz

2011. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát szerintem ülj le vele és mondd el neki ezeket a dolgokat, hogy szereted meg szeretsz vele lenni de hogy mostanában nagyon elhanyagoltad a barátaidat és hogy velük is szeretnél egy kis időt tölteni hogy lógtok egy kicsit. Am ilyen hogy ő nem szokott a barátnőivel találkozni? mert szerintem az is egy jó megoldás ha meg beszélitek hogy 1héten minimum 1nap vagy akár 2 is lehet hogy az a haveroké! Te elmész a haverjaiddal ő meg találkozik a barátnőivel azt annyi! Szerintem ennyi szabadság mindenkinek kijár akkor is ha párkapcsolatba van az ember! Szerintem azért kilehet bírni ha egy héten 1-2 napot nem találkoztok főleg ha telefonon beszéltek is esetleg valamikor. Nem tudom nekem ez a véleményem erről az egészről. Remélem tudtam segíteni!:) Sok sikert hozzá!:)
2011. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ő nem nagyon találkozik a barátnőivel:S
2011. febr. 3. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Még nem volt hullámvölgyben a kapcsolatod?

Ilyen van az emberrel hogy néha kevésbé kívánja. Az hogy életed végéig a rózsaszín köd van a fejeden, csak a filmekben létezik.

2011. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igazából akkor nem tudom:S szerintem neki is jót tenne ha kicsit tényleg a barátnőivel lenne! vagy amúgy néha olyanokat is iktathatok be szerintem legalábbis ha valamelyik haverodnak is van barátnője hogy akkor ilyen 4es találkozásokat! ha barátnőd nem ismeri a haverod barátnőjét akkor össze ismerkednének azt a végén még jó barátnők is lehetnek.
2011. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
régen egy nagy társaság voltunk,mindenki ismer mindenkit,csakhát egy idő után elválnak az utak többi haveromnak most nincs nője jelen pillanatban így nálunk ő az egyetlen lány:Sezért se jó ha ott van nem tud semmit csinálni:S
2011. febr. 3. 22:59
 9/9 anonim válasza:
jah értem! hát akkor tényleg nem tudom!:S esetleg még úgy ha a haverjaidnak vannak lány ismerőseik akikkel jóba vannak és akkor őket el hívni, azt velük össze ismerkedtetni. De szerintem ha szereted akkor semmi féle képen ne szakíts vele!Próbáld meg beszélni vele ezt az egészet hogy szükséged van arra hogy a haverjaiddal is legyél! Az én párkapcsolatomba is úgy van hogy ezt a teret meg adjuk magunknak hogy ő a haverjaival van én meg a barátnőimmel! ezt a szabadságot minden kapcsolatba azért meg kell adni! Remélem tudtam azért valamit segíteni!
2011. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!