Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem büszke rám?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy általában mindig próbálok a lehető legcsinosabban felöltözni,ha megyünk valahova a barátommal.

Sokszor zavarja,és inkább rosszalló megjegyzéseket tesz,hogy minek ennyire kiöltözni,én viszont szeretném ha büszke lenne rám mindig,és büszkén sétálna velem bárhol végig.Ő viszont úgy viselekdik,mintha egyenesen zavarná,és ilyenkor nem szereti ha nagyobb tömegbe megyünk.Nem értem miért nem büszke rám és miért nem örül neki,hogy ennyire figyelek magamra,a külsőmre.,helyette inkább féltékenykedeik.


2010. júl. 16. 14:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem írták le azt, ami szerintem az oka..

Nyilván mindig alaposan felkészülsz, ha vele vagy, ezt ő is látja, gondolom ő nem konzervatív típus, nem szereti, ha nyomatékosabban akarsz neki megfelelni, mert akkor neki lemaradás érzése van, mintha fel kéne vennie veled a versenyt, hogy ő is szuperul alakítson minden találkozásnál.

Próbáld ezt el úgy képzelni, hogy minden alkalommal hozna neked 50000ft-ot kp-ban, mert szeret, és mondjuk 5-ikre milyen lenne neked, hogy már megint, mikor nem is adtál rá okot, hogy ilyen durván adakozó legyen neked, kínos lenne, nem?

Na ez van nála is, kínosan érzi magát, hogy mindig a legjobban precízen kiteszel magadért, elvégre neked kéne felnézned őrá, nem neki :)

2010. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem utolsónak nincs igaza. Én másképp érzem. Pont olyan nő vagyok mint a kérdező, legalább is abban hogy szeretek csinos lenni magam és a barátom kedvéért. Szeretem ha büszke rám ha csinos vagyok, és hogy az övé vagyok, hiszen azért vagyok vele mert őt szeretem. És ő valóban büszke rám, és ez nagyon jó érzés. Ha féltékeny a barátod, az sajnos azt jelenti hogy nem bízik benned, és ez elég szomorú. Nem hogy örülne annak hogy csinos a barátnője, inkább a rosszabb oldalát nézi, pedig gondolom tudja hogy ezzel neked szomorúságot okoz. Ha pedig majd otthagyod, mert képtelen változtatni akkor igazolva érzi magát hogy nem hiába volt féltékeny. Ördögi kör, nem lesz jó vége. De ne hagyd magad, mert miniden nő megérdemel egy olyan férfit aki büszke rá! Nem gondolja egy férfi sem hogy az ő kedvéért otthonkát veszünk, mert ők nem képesek normális viselkedésre.
2010. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

Miért él mindneki abbana tévhitben, hogy a féltékenyésg bizonyiték a szerelemre???

Az csak a akapcsolat fokozatos tönkremenésére bizonyiték...

Ha valaki szerelmes az bebizonyithajta millió féle képpen...de a féltékenyésg nem közjük tartozik...A féltékenység önbizalomhiány bizonyitéka, önzőség, irigység és egyéb hasonló dolgok bizonyitéka...

Egy dolog az h félt meg ilyenek de aznem ejelnti azt h féltékeny is

Mert ha az ember szeret valakit akkor nem az a célja h a párjának legyen jobb és nem neki????????????????????!!!!!

2010. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak otthonra öltözz ki, amikor kettesben vagytok.
2010. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,ahogy az egyik kommentelő írt,beugrott,hogy egyszer téyleg szóvá tette,hogy túl csinos vagyok mellé,meg,hogy így hülyén nézünk ki,sőt nem is egyszer...
2010. júl. 16. 17:20
 16/18 anonim ***** válasza:

15:50

valójában nem indokoltad egy szóval se, hogy szerinted miért nincs igazam, pedig ez teljesen értelemszerű érzés a másik fél személyében. Csak nem tudod az ő helyébe képzelni magad.

2010. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó,egy szóval nem mondtam,hogy nincs igazad,telljes mértékben egyet értettem a válaszoddal.
2010. júl. 18. 10:38
 18/18 A kérdező kommentje:
jaj,bocsi,azt hittem nekem szól....
2010. júl. 18. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!