Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem büszke rám?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy általában mindig próbálok a lehető legcsinosabban felöltözni,ha megyünk valahova a barátommal.

Sokszor zavarja,és inkább rosszalló megjegyzéseket tesz,hogy minek ennyire kiöltözni,én viszont szeretném ha büszke lenne rám mindig,és büszkén sétálna velem bárhol végig.Ő viszont úgy viselekdik,mintha egyenesen zavarná,és ilyenkor nem szereti ha nagyobb tömegbe megyünk.Nem értem miért nem büszke rám és miért nem örül neki,hogy ennyire figyelek magamra,a külsőmre.,helyette inkább féltékenykedeik.


2010. júl. 16. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem azért jár veled, hogy villoghasson a haverok előtt. Örülj neki!
2010. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Pasi!

Nem akarja,hogy más hímek bámulják az ő nőjét.Persze ő bámulhatja a sok csajt,mert az természetes.Ne miatta légy csinos,hanem magad miatt.

2010. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit "k*rvásnak" tartja az öltözködésed, és ezért szégyell. Nem?
2010. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem akarja, hogy más pasik megbámuljanak, ennyi az egész :)
2010. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Persze,az első,hogy magamnak megfeleljek.Lólesne,ha nem így viselkedne,és nem féltékenykedne,megértené,hogy az ő kezét fogom,nem érdekel más....lehet én vagyok rossz felfogású,de én úgy gondolom,ha valaki büszke a másikra,akkor szívesen viszi ide oda.....én se úgy gondoltam,mint egy kirakat bábut mutogatna....
2010. júl. 16. 15:03
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

egy nő igenis mutassa meg a szépségét másoknak is. én pl örülnék, ha megbámulnák a barátnőmet (persze bizonyos határokon belül), ezáltal az én önbizalmam és büszkeségem is nőne, hiszen überjó csajom van! :)

az meg más kérdés, hogy féltékenykedni kell-e vagy sem. adtál rá okot? ha igen, akkor jogos. ha meg nem, akkor miről beszélünk? vele vagy, szereted, nem csalnád meg. ugye? :)

2010. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem öltözködök k.rvásan,visszafogottan,de csinosan.Nem járok extraminibe és semmi olyanba aminek köze lehetne a k.rvás öltözködésnek
2010. júl. 16. 15:04
 8/18 A kérdező kommentje:
Persze,hogy nem csalnám meg,de ő már azért megverne valakit ha azt mondanák csinos vagyok,vagy ha csak rám néznének.Ha meg nem is,de biztos balhézna.
2010. júl. 16. 15:05
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

15:03 vagyok. gondoltam, hogy nem csalnád meg, költőinek szántam a kérdést :)

valahol megértem a srácot, megszerzett magának, biztosra veszem, hogy szeret téged. és éppen ezért félt is. a féltékenység tulajdonképpen bizonyíték a szerelemre (időnként sajnos a birtoklási vágyra...). szerintem beszéljetek a problémáról és biztos találtok egy középutat. te is csinos lehetsz és ő is büszke lehet rád.

2010. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Persze,hogy szeret,de sajnos betegesen féltékeny....megpróbálok vele eszélni,talán valamit változnak a dolgok,köszönöm.
2010. júl. 16. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!