Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tényleg gáz az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg gáz az ilyen gondolkodás? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy csak úgy alakulhatna ki párkapcsolat, ha egy lánnyal kölcsönösen szerelmesek lennénk egymásba. Így vagyok a csókkal és szexel is, tehát csak olyan lánnyal csókolóznék/feküdnék le, akivel szeretjük egymást. Nem a potenciális társat nézem minden nekem tetsző lányban, hiszen amíg nem ismerem addig nem tudhatom... úgy vagyok vele, hogy kötöttség nélküli ismerkedésből, komolyabb beszélgetésekből még bármi kialakulhat.

Most ez lehet nagyon puhap*csösen meg szentfazekasan hangzik, pedig nem vagyok az, egyszerűen nem tudnék olyan lánnyal testi kapcsolatot létesíteni, akit nem szeretek.


Akikkel megosztottam ezt az elképzelésemet aztmondták, hogy ez nem így megy, meg a fiatal kor a dugásról szól meg ilyenek...

Mi a véleményetek? Főként lányok válaszára lennék kíváncsi.

Ja és nem, nem vagyok ronda, lúzer vagy ilyesmi sem és nincsenek túl magas elvárásaim.


F/19


2010. júl. 16. 11:26
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
oh ugy örülök,hogy vannak még ilyen emberek mint Te. :') én is pont ugyanígy gondolkozom,és hidd el,nem vagy puhap*csű :) ilyen férfit szeretnék én is magamnak,de sajnos nem találkoztam még ilyennel a környezetemben... :(
2010. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok vele. nem tudatosan, egyszerűen csak így megy. a gond csak az, hogy nálam pluszban egy kicsit erőszakosnak is kell lenni és kellenek a jelek, hogy máshogy nézzek egy fiúra, mint egy barátra. 18/L
2010. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

18:53


Igen, írtam is, hogy érdekes módon a való életben nem igazán találkozni ilyen lányokkal, itt meg azért van pár. :)

2010. júl. 21. 19:10
 34/41 anonim ***** válasza:
Szerintem eu a normális elégondolás. Örülök, hogy vannak még ilyen észjárású srácok. :D
2010. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Jajj, de szeretlek :D Ilyen gondolkodású pasi kell nekem :)


17/L

2010. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Kössz, nekem meg ilyen csaj. :D
2010. júl. 21. 20:22
 37/41 anonim ***** válasza:

Akkor jó :) Találj egyet, azt kívánom :)


17/L

2010. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Viszont :)


És köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2010. júl. 21. 22:02
 39/41 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) Hátha meglesz egyszer :)
2010. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Ahogy már többen is írták, mindenkinek megvan a párja a világban. Csak jó lenne még 100 éves korom előtt megtalálni- :D
2010. júl. 25. 20:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!