Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tényleg gáz az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg gáz az ilyen gondolkodás? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy csak úgy alakulhatna ki párkapcsolat, ha egy lánnyal kölcsönösen szerelmesek lennénk egymásba. Így vagyok a csókkal és szexel is, tehát csak olyan lánnyal csókolóznék/feküdnék le, akivel szeretjük egymást. Nem a potenciális társat nézem minden nekem tetsző lányban, hiszen amíg nem ismerem addig nem tudhatom... úgy vagyok vele, hogy kötöttség nélküli ismerkedésből, komolyabb beszélgetésekből még bármi kialakulhat.

Most ez lehet nagyon puhap*csösen meg szentfazekasan hangzik, pedig nem vagyok az, egyszerűen nem tudnék olyan lánnyal testi kapcsolatot létesíteni, akit nem szeretek.


Akikkel megosztottam ezt az elképzelésemet aztmondták, hogy ez nem így megy, meg a fiatal kor a dugásról szól meg ilyenek...

Mi a véleményetek? Főként lányok válaszára lennék kíváncsi.

Ja és nem, nem vagyok ronda, lúzer vagy ilyesmi sem és nincsenek túl magas elvárásaim.


F/19


2010. júl. 16. 11:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Én fiú vok és én is így gondolkozok :)

Annyi megjátszós csaj van akik mindenbe benne vannak azonnal, de ,,még nem készek egy kapcsolatra". Remélem találok majd egy normális csajt :S

2010. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

húú:D nagyon jó volt olvasni amit írtál :D és nem hangzik szentfazekasan sem, csak neked érzelem nélkül nem megy

szerintem ez lenne mindenkinél a normális, én is ugyanígy vagyok vele.

szóval nagyon örülnék, ha olyan gondolkozású barátom lenne mint Te.

18/L

2010. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Én pontosan ugyanígy vagyok vele...

Bár szerintem ez normális. :)

2010. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Szerintem is helyesen gondolkodsz! Akkor szép szerelem, ha kölcsönös. Meg az hogy egyből meglát valamelyik hímivarú egy qrvát és egyből megdugja, anélkül h ismernék egymást.

Szerintem nemcsak a külső hanem a belső is számít, amit nem lehet rövid idő alatt megismerni.

2010. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
2010. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


11:40 17F

Rám is szarnak, furcsálom is, hogy ennyi pozitív visszajelzés érkezett itt... :)

2010. júl. 16. 11:50
 17/41 anonim ***** válasza:

már válaszoltam

hová valósi vagy? kiváncsi lennék rád :D

2010. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

11:40 vagyok

papa ugylátszik nekünk ez a sorsunk.:D

Discoba nem járok semmi...

beülős hejekre megyek haverokkal 1-2 sörre de ott csak a megszokott arcok vannak...néha-néha városba bemegyünk gangelni...olyankor szoktak a csajok engem megfogni...de csak egy éjszakára akarnak hát mennyenek máshova sz*pni...:D

lehet h kicsit nyers volt a modorom...csak kissé tolja az agyamat h ennyi pozitív visszajelzés után is semmibe vesznek....:S

17/F

2010. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Hová valósiak vagytok?xD



Amúgy 11:40-es ismerősnek tűnsz,bár lehet tévedek:D Mi a keresztneved?:O

2010. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Ricsi.:D 11:40 es vagyok.:D Győr-moson-sopron megye.:D
2010. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!