Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tényleg gáz az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg gáz az ilyen gondolkodás? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy csak úgy alakulhatna ki párkapcsolat, ha egy lánnyal kölcsönösen szerelmesek lennénk egymásba. Így vagyok a csókkal és szexel is, tehát csak olyan lánnyal csókolóznék/feküdnék le, akivel szeretjük egymást. Nem a potenciális társat nézem minden nekem tetsző lányban, hiszen amíg nem ismerem addig nem tudhatom... úgy vagyok vele, hogy kötöttség nélküli ismerkedésből, komolyabb beszélgetésekből még bármi kialakulhat.

Most ez lehet nagyon puhap*csösen meg szentfazekasan hangzik, pedig nem vagyok az, egyszerűen nem tudnék olyan lánnyal testi kapcsolatot létesíteni, akit nem szeretek.


Akikkel megosztottam ezt az elképzelésemet aztmondták, hogy ez nem így megy, meg a fiatal kor a dugásról szól meg ilyenek...

Mi a véleményetek? Főként lányok válaszára lennék kíváncsi.

Ja és nem, nem vagyok ronda, lúzer vagy ilyesmi sem és nincsenek túl magas elvárásaim.


F/19


2010. júl. 16. 11:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak a lúzer p*csöknek gáz.Sajnos a mai világban már az a normális egyesek szerint,ha érzelem mentesen végigdugod a fél várost,mert akkor te vagy a f*sza gyerek.Perzse legyen tapasztalata az embernek,de ahhoz nem kell tuskónak lenni.Szerencsére van még olyan ember,akinek nem cikik a régi értékek,amit a szüleiktől tanultak.
2010. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
87%

a tapasztalatlanságot lehet helyettesíteni odafigyeléssel, ez nem probléma :)

kedves kérdező, szerintem te vagy a normális, a többiek a hülyék. kevés ilyen emberrel lehet találkozni manapság. kihalóban van ez az "'állatfajta"... :)

2010. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%

R

Én szerintem jól látod, hogy nem kell minden jött ment csajjal lefeküdni. Akkor lesz nagyon jó a szex, ha érzelmeken alapul. Addig is ismerkedj, beszélgess csajokkal, és ha úgyérzed megtaláltad a neked megfelelő csajszit, akkor léphettek egy komolyabb szintre. Szerintem azok, akik úgy gondolják, hogy a fiatal kor csak a d*gásról szól, azok még sosem szerettek igazán. De buliban nyugodtan smárolhatsz olyan csajjal, aki csak tetszik neked. Azzal semmi gond. Legalább gyűjtöd a tapasztalatokat.


17/L

2010. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
56%

Sztem jó,ha vki úgy gondolkodik,mint te.:)

Undorítónak találom azokat a fiúkat,akik mindenféle k_rvával lefeküdnek..:S Mert,ettől ők "többek",mint a többiek.-.-'

Értékes fiú vagy (Y)

2010. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
56%

Sztem jó,ha vki úgy gondolkodik,mint te.:)

Undorítónak találom azokat a fiúkat,akik mindenféle k_rvával lefeküdnek..:S Mert,ettől ők "többek",mint a többiek.-.-'

Értékes fiú vagy (Y) 15/L

2010. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%
Tök igazad van. Nagyon jó, hogy vannak értékek, amiket fontosnak tartasz. Csak így tovább!
2010. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Bocsi,kétszer küldtem el majdnem ugyanazt..x/
2010. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek a helyén van a szíve és az esze, nem pedig a lába között, az úgy gondolkodik mint te.


18/L

2010. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
75%
Én ugyanilyen vagyok, csak lányban.:) Szóval sejtheted, hogy mi a véleményem erről.:) 21/L
2010. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

A gondolat meneted meg egyezik az enyémmel.:D

De én kétszer kaptam ez miatt komoly fikázást...azóta nem mondom el senkinek hogy én hogy szemlélem a világot...

a csajok szerint meg az ilyen srácok az értékesek...

hmmm...a csajok mégis sz.arnakrám...:/

nah mind1...bb

17/F

2010. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!