Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom máár, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom máár, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem pár hete egy fiúval, találkoztunk párszor, de végülis nem jöttünk össze, mert szerinte megcsalnám úgyis mindenkivel, flörtölnék a barátaival is, nagyon bizalmatlan a lányokkal, és egyszerűen nem tudom megértetni vele, hogy nem mindenki olyan. Nem tudom mit akar tőlem akkor, mert amúgy meg folyton bámul, meg hív oda magához, ha meglát, sőt már párszor meg is csókolt, de még sem akar semmit, pedig én biztos nem csalnám meg, és csak ő érdekelne, vagyis már most is csak ő érdekel, és rosszul esik, hogy ilyeneket feltételez rólam. Persze nem csak rólam, hanem úgy általánosságban minden lányról. Mit csináljak, mit mondjak neki, vagy mit tegyek, hogy megváltozzon a véleménye? Nagyon féltékeny mikor megjelennek a barátai, bár nem mondja, de tesz rá utalásokat és látom is rajta, meg mások is. De engem nem érdekelnek sem a barátai, sem más fiúk, csak ő, de nem fogja fel :(
2010. júl. 16. 11:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Szerintem sajnos alapból ilyen paraszt, mert soha nem vágta át egy csaj sem, ő viszont megcsalta egy pár barátnőjét, és mindenkivel csúnyán beszél. Ráadásul most tudtam meg, hogy ezer másik csajt is fűz még. Szóval felejtős... legalábbis annak kellene, hogy legyen. :( jajjjj
2010. júl. 16. 17:59
 22/24 anonim ***** válasza:
59%

Nem hülye a srác... Eljátssza az idiótát, apellálva a nők "majd én úgyis megváltoztatom" hozzáállására...


Felejtő. Nem változtatod meg, és csak Te sérülhetsz ebben.

2010. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"És szerinte úgy fogják imádni a nők, ha csúnyán bánik velük."

".... és én odavagyok érte.... :( és nem tudom elfelejteni, hiába mondják hogy ne foglalkozzak vele"

[link]

Nem is írok mást, mert már minden ki lett alaposan tárgyalva.

2010. júl. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 nándi18 ***** válasza:
62%

Jujj, azért nem kell gonoszkodni!

De az biztos hogy túlságosan bele vagy zúgva ahhoz, hogy tisztán tudd látni a helyzetet.

Szerintem meséld el inkább egy megbízható,- lehetőleg idősebb, nőnemű - egyednek, a dolgot, akár anyukádnak, ha vagy Vele olyan kapcsolatban, és egy darabig tarts szünetet a "nagy szerelemben"...

Vedd észre, ez a srác egy nagyon nagy idióta, de mivel nagyon tetszik Neked és valószínűleg leperegnek rólad a gorombaságok vele kapcsolatban, fogalmazok másképp; butuska a srác! De nagyon!:)

2010. júl. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!