Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet hogy egy rakás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egy rakás, ronda, pénztelen, kocsmatöltelék embert sokszor bombázó lányokkal látok? Ennyire nem számít már a külső?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 00:41
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
mivan irigykedsz?:D
2010. júl. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Tényleg béna ez az önsajnáltató szöveg. Ne legyél balf*sz és lesz barátnőd.
2010. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Ronda, pénztelen, kocsmatöltelék vagyok és sosincs gondom nőkre. Tudod mi a titkom? Nem félek a nőktől.
2010. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már volt pár hete szórol szóra ugyanez volt
2010. júl. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Nos 2 dolog lehet:


Az egyik az, hogy valószínűleg mivel ezek az emberek sz*rnak a világra, így nem félnek kimutatni a személyiségüket és ezét érdekesebbé tudnak válni a lányok számára, mint az átlag srácok.


A másik dolog, hogy mint ahogyan az előbb elhangzott nem gátlásosak és érzéseket keltenek a lányokban.


Szerintem ezért.

2010. júl. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Nekem a haverom egy csicska és rakás sz*rba nem nézi a nőket mégis sokkal jobb női voltak mint nekem.

De nekem mindig normális, kedves barátnőim voltak akiket maximálisan szerettem, nem csak a külső számít.

2010. júl. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Nem hinnem hogy kocsmaban normalis csajokat lehetne talalni, annak a kocsmatoltelek embernek biztos a baratnoje sem all messze eme szokastol, rossz helyen keresed a megfelelo lanyt. Szamit a kulso, nekem mindenkepp (le lehet pontozni ha ugy tetszik), engem valahogy nem vonzanak az ilyen szemelyisegek, szamit a megjelenes, a muveltseg,nekem ezek nagyon sokat jelentenek, a jovokep kialakitasa meg fontos, ugy vagyok vele hogy nekem is legyen egy celom es elvarnam hogy a paromnak is legyen,elhiheted volt egy baratom, feleves kapcsolat es nem lattam rajta hogy lenne celja az eletben es ezert szakitottam vele, nem tudtam elfogadni hogy nekem vam celom neki nincs,minden mindegy volt.Elgondolkodtal mar azon esetleg hogy lehet hiaba bombano a csaj, de ertelmisegi szint semmi, jovokep semmi, akkor neked csak az lenne a fontos hogy bombazo legyen?Azt lehet talalni minden buliba...utcasarkon...es hat igen ok mar a peznre hajtanak.Attol amiert valaki bombazo nem biztos hogy van jovokepe...van egy semmirekello kocsmatoltelek es egy bombazo csaj akivel ket ertelmes szot nem lehetne valtani, csak a cicomazas a kozpont, na ez igy szerintem szep parositas, en el tudom kepzelni...tudod zsak a foltjat mindig megtalalja 21/L
2010. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Veled van baj, szerintem is!Ne mártírkodj annyit már!

Engem is dobtak, méghozzá azután, hogy összejöttünk és minden oké volt! És mégse sír a szám...

Szedd össze magad!!Ha meg nem kell csaj, akkor mástól se sajnáld!



Kedves: A válasz megírásának időpontja: 07-16 02:06

AZ NEVKO és NEM NEFKO...mivel Nevelési Központ...agyatlan!!!!!!

2010. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Ja, 22 N voltam!
2010. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Nos 2 dolog lehet:


Az egyik az, hogy valószínűleg mivel ezek az emberek sz*rnak a világra, így nem félnek kimutatni a személyiségüket és ezét érdekesebbé tudnak válni a lányok számára, mint az átlag srácok.


A másik dolog, hogy mint ahogyan az előbb elhangzott nem gátlásosak és érzéseket keltenek a lányokban.


Szerintem ezért.

2010. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!