Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet hogy egy rakás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egy rakás, ronda, pénztelen, kocsmatöltelék embert sokszor bombázó lányokkal látok? Ennyire nem számít már a külső?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 00:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

a 80%os kollégával nem vagyok hajlandó többet foglalkozni.


te kedves kérdező pedig k*rva gyorsan kapd fel a gatyátad. 3 év alatt lekoptatott 2 csaj. remélem te is érzed, hogy gáz, ha emiatt adod fel. engem szerintem 200 csaj koptatott le. azt felejted el, hogy elég egyszerre csak 1-gyel járni. ha nem vagy tahó, mosolyogsz, próbálsz vele értelmesen beszélgetni, ne szóljon minden második mondatod a szexről. ennyi kell egy ismeretség kialakulásához. onnan meg kell még 2 randi, és már jártok is. ha szerencséd is van mellé, összejön. ha nincs, akkor próbálkozol újra. ne legyél már ennyire punnyadék.

2010. júl. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
nem akarok járni én senkivel.csak tudni akarom hogy bejövök-e valakinek.hogy van-e esélyem.?ennyi.
2010. júl. 16. 01:37
 23/40 anonim ***** válasza:
jah... hát valakinek biztos.
2010. júl. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
56%

már nem azért de én még nemláttam "ronda, pénztelen, kocsmatöltelék" -et bombázó csajjal...nemtom te merre élsz..

nyilván az a kocsmatöltelék vagy jól néz ki , vagy van pénze...de ezz....

2010. júl. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
pécsen élek.
2010. júl. 16. 01:52
 26/40 anonim ***** válasza:
50%
menj le a Nefkóba és ismerkedj.
2010. júl. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet hogy egy rakás, ronda, pénztelen, kocsmatöltelék embert sokszor bombázó lányokkal látok?"


Te _látod_ valakin, hogy pénztelen és kocsmatöltelék?


"Ennyire nem számít már a külső?"


A külső számít, de nemcsak az.


ma 00:48


"se munka se jövőkép,se modor,pénz nem is jóképűek,mégis van nőjük.hogy csinálják?"


Úgy, hogy valószínűleg izgalmasak, érdekesek, vadak, romantikusak. Aki élő beszédben (nem iskolai dolgozatban) képes leírni azt a szókapcsolatot, hogy "se munka, se jövőkép", az egy olyan savanyújóska lehet (elnézést, ha tévedek), aki csak azokat a nőket vonzza, akiket tényleg csak a pénz érdekel.


Egyébként úgy csinálják, hogy egyrészt laza, szórakoztató, vonzó személyiségük van, másrészt sokszor próbálkoznak. Pl. nem zavarja őket, ha 57-szer visszautasítják őket, ha 58-adszor sikert aratnak.

2010. júl. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Én is hasonlo cipőben járok, szintén amikor elmegyek szorakozni azt látom h tök jo csajok vannak oltári részeg emberek mellett.. multkor is egy srác hányt a bokorba a barátnője meg ott támogatta h szegény fiu.. ráadásul ezeknek tényleg munkájuk sincs, semmit sem csinálnak egész nap, és mégis ez kell a csajoknak. de talán majd ha kicsit felnőnek akkor már elkezdenek ezen is gondolkozni! Én akkor sem állok át erre az oldalra, vhogy kinőttem már ebből h mindig a kocsmába logjak, olyan lány meg főleg nem hiányzik akit hétvégente oda kell kisérgetnem!

Amugy meg ne egy főiskolás mondja már h mi vagyunk az eltartottak, egyelőre Te sem dolgozol!

2010. júl. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Hát halljátok - ilyenen vitatkozni.. A kérdező is itt sajnáltatja magát vazz ahelyett hogy tenne valamit.

Én pl bacottul nem nézek ki jól - teljesen átlagos vagyok.

19 éves koromig egy csajjal se jött össze semmi, alig tudtam beszélgetést is kezdeményezni - azóta változtattam a hozzáállásomon, csomó hobbim van - rengeteget beszélgetek lányokkal, megnőzz az önbizalmam - magabiztosabb lettem. És a lányok ezt észreveszik, hogy az illető egy önsajnáltató, reménytelen hülyegyerek, vagy magabiztosabb, vidámabb, aki mellett jól érezheti magát.

Ha már ilyen a gondolkodásod, akkor jóhogy messziről kerül minden csaj, meg hogy elhagynak - azt is magadnak köszönheted - minek jössz össze olyan csajjal akiből már km-ről kinézed hogy megcsalna - a másik meg legyél érdekes a csaj számára, légy férfi és akkor nem fog elhagyni.

22F

2010. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 almakörte ***** válasza:
62%

Érdekes de én egyet értek a mérnökhallgató kollegával, lehet mert énis annak tanulok:D és oltsatok nyugodtan akkor engem is... és most tekintsünk el mindenféle társadalmi rétegektől hogy vki kisebbség vagy munkás vagy épp orvosnak tanul és a csaj meg épp egy hülye ribanc a kocsmában vagy egy bulizós csaj egy szórakozóhelyen, tökmindegy! ha eljársz helyekre és gyakran vagy nők között, vagy csak egyszerűen kezdeményezel, vagy bármiféle kapcsolatot alakítasz velük akkor ismerkedni is fogsz!

De ha tényleg 3 éve otthon ülsz akkor ne csodálkozz hogy nem ismersz senkit, és elhiszem hogy az önbizalmad is már a béka segge alatt van, ugyhogy ezen változtatni kell és kész, körülötted ugyanugy lehetnek nők csak nemszabad megállni azért mert 2 lepattintott, szar szar de valakit lehet hogy már 20an pattintottak le, szerintem nem kéne depizni ezen mert gondolj arra, hogy az élet ettől még megy tovább, és nézd meg a fiatalkorodból már el is ment x év. saját tapasztalat, sokáig csak otthon ültem, most itt vagyok 21 évesen és már más minden, de bárcsak újra lehetnék mondjuk 16, sok mindent máshogy csinálnék.

A lényeg hogy ha ténlyeg ilyet látsz akkor azok a csajok is olyanok lehetnek...különben is 2 kiló sminktől is lehet valaki szép, de Te ne olyanokra pályázz, hanem hiddel vannak normális és szép lányok is, magyarországon szerencsére akad:)

2010. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!