Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet hogy egy rakás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egy rakás, ronda, pénztelen, kocsmatöltelék embert sokszor bombázó lányokkal látok? Ennyire nem számít már a külső?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 00:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
86%
az, hogy 3 éve nem csajoztál, nem ok arra, hogy háborogj, ha más csajozik. a te döntésed, hogy akarsz-e barátnőt. ha akarsz, akkor tegyél érte. legyél jobb, mint azok, akiket te kocsmatölteléknek nézed. de ha képtelen vagy megmozdítani egy fűszálat is az ügy érdekében, hogy neked barátnőd legyen, akkor kussoljál el szépen a nyomoroddal, vagy beszélld meg anyáddal, az talán kíváncsi lesz rá.
2010. júl. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
nagyon véded őket.nem vagy bölcsész véletlenül?
2010. júl. 16. 00:57
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

mérnöknek tanulok, véletlenül. idegesítő ez a bölcsészezés. én sem mondtam rád, hogy cigány vagy.


nem fogom fel, hogy miért sírsz. 22 éves vagyok, rengeteg barátnőm volt. volt, amit élveztem, volt, amit annyira nem. de soha nem voltam magányos, és pláne nem voltam irigy másokra a barátnőjük miatt. egyrészt mert ez gáz, másrészt mert valahogy mindig rám voltak irigyek. hányingerem van már ettől. nem vagyok gazdag, nem tartom magam jóképűnek. egyetemista vagyok, iszok is rengeteget. és csodálatos barátnőm van most is, mert nem vagyok sírós balfäsz.

2010. júl. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy gazdag csak amennyire kell és a csajok azt tudják is mellesleg egy beképzelt f*sz is !
2010. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

te is buta vagy:)


állj be te is a sorba és sírjatok ahelyett hogy csinálnátok valamit. csak magatokban légyszives.

2010. júl. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
próbáltam...jó az 3,5 éve volt...de hiába próbálnám,mert a magadfajták nyilván jobbak
2010. júl. 16. 01:06
 17/40 anonim ***** válasza:
nem mondod hogy 3.5 éve marok marcsa van, mert nem mersz megszólítani egy csajt, mondván tuti elhappolják előled???
2010. júl. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
01:04 hagyd már magadat te kis szarjankó azért mert apukád bedugott valami jó iskolába azért nem kell azt hinni hogy felsőbbrendű vagy te majom! Mellesleg van barátnőm még hozzá olyan féle aki veled szóba sem állna!
2010. júl. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

ha jártál volna valaha is felsőoktatási intézménybe, akkor tudnád, hogy az államilag támogatottra csak azt nem veszik fel, aki olyan hülye kb, mint te. ergo nem pénz kérdése.


a barátnőd szépségében nem kételkedem. remélem te sem az enyémében.

2010. júl. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
de.elszednék tőlem.eddig 2 csaj lepattintott már.
2010. júl. 16. 01:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!