Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értékelnéd, hogy nem szól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értékelnéd, hogy nem szól?

Figyelt kérdés

Férjemnek van egy kislánya egy korábbi kapcsolatából, így vannak apás hétvégék, szünetekben apás hetek, több napos időszakok.

A kislánnyal jól kijövünk, szeretem, szeret, bújik, sokszor játszik olyat, hogy én vagyok az anyuka, stb. Szóval nincs gond.

Az apja viszont soha nem tájékoztat, hogy mikor lesz velünk, mettől meddig, mikor megy érte, pedig nyilván az életünk része, akkor az ember úgy szervezi a hétvégét, a nyarat, bármit.

Mindig nekem kell rakerdezni, és akkor is csak annyit mond, h nincs lefixalva. Ma csütörtök, holnap hétvége, pénteken szokott érte menni, bár most épp lehet h nem így lesz, de semmi. Ma rakerdeztem, és hát nem tudja. Erre kiderul, az anyával már kedden beszéltek, körvonalazódik a dolog. Én abban sem voltam biztos, most apás hétvége lesz-e, mert múltkor meg lett keverve.

És soha semmit nem tudok, miközben elvileg nekünk van közös életünk.

Milliószor kértem már, ha új infó van, szóljon. Semmi változás.

Miért csinálja ezt?



2019. okt. 3. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Mert van egy kölyke aki nem a tiéd.

És ez van, ha valaki olyannal kezd aki hétvégi apuka.

Vagy lenyeled azt, hogy anyuci örökre az élete része marad a kölykével együtt, vagy lelépsz és olyat választasz akinek nincs gyereke.

2019. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem azzal van bajom, hogy az élete része.

Attól még informalhat.

2019. okt. 3. 11:40
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Próbálj meg erről beszélni vele.A felesége vagy,azért jogod van tudni,hogy mikor hogyan lesz a látogatás.
2019. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megtörtent, sokszor, nincs változás.
2019. okt. 3. 12:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tőle nem kèrdezted meg, hogy mièrt csinálja? Mert itt nem csak arról van szó, hogy "elfelejt" szólni, hanem akkor is ködösít, hárít, mikor konkrètan rákèrdezel.

Olyan,.mintha kínosnak èreznè ezt veled szemben,ès inkabb mindig csak az utolsó pillanatra hagyja.

2019. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De kérdeztem. Az elején azt mondta, h úgy gondolja, csak akkor szól, ha már tuti. Hát az akkor tuti, ha már megtörtent, de tervezni azzal nem lehet.

Mostanra meg már mond mindent, engem hibáztat, hogy tőlem fél, de ugyanígy ködösitett a kapcsolat elején a korábbi házasságiról, de volt olyan is, hogy arról, hogy eluzazik pár napra barátokkal.

Rendszeresen nem szól, ha szabin lesz, illetve ha le is fixaljuk, pl hogy egy utazás után még egy napot otthon leszünk, módosítja és nem szól, csak utolsó pillanatban.

Ez az elutazós pl úgy volt, h vasárnap tudtam meg este, h ő másnap nem megy dolgozni, hanem elutazik.

Én soha nem b.... @szogattam, én is igénylem a külön programokat, de a ködösitest, hazugságot nem. Én szólok, ha programot szervezek magamnak.

Állítólag fél. De nem én adtam rá okot.

2019. okt. 3. 13:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Huu nagyon sunnyogós...

Fèl fèl, de attól nem fèl, hogy azèrt leszel mèrges, mert mindent az utolsó pillanatban tudsz meg? Mert a lènyegen nem változtat, így is elutazik a barátaival, meg átjön a lánya meg a többi, csak így mèg gázabb, hogy veled semmit sem beszèl meg, csak tènykènt közli, mikor már muszáj. Ès pont ezzel ad okot arra, hogy haragudj rá. Azèrt alkalomadtán erre is rákèrdezhetnèl.

Èn utoljára elbeszèlgetnèk mèg vele, aztán ha ha nem megy a változás, mehetne útjára.

2019. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Rockarc ***** válasza:
91%

Gondolom ennek szerepe volt a korabbi kapcsolataiban is. Marmint, hogy tonkrementek. Epeszu ember az ilyet nehezen viseli.


43F

2019. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam én is a párod helyzetében.

Elég szar apa, hogy téged bizonytalanságban tart az egy dolog, de, a gyerekét is. Az enyémeknek se volt egyszerű a válás, de legalábbki tudtunk alakítani egy világos rendszert, és tudták mindig mire számítsanak.

A gyereknek az a legfontosabb, valami stabilitás.


Ezt meg mintha az én exemrők írtad volna:

"Mostanra meg már mond mindent, engem hibáztat, hogy tőlem fél, de ugyanígy ködösitett a kapcsolat elején "


Bírtam egy darabig, de aztán már azt se volt érdemes megkérdezni, hány óra van, mert az is 5 percig tartott, míg "kikalkulálta", hogy miért kérdezem, és milyen válasznak örülnék.


Szóval, akármennyire is megszeretted a kislányt, hajtsd el az apját a csába.... nem felnőtt ember.

2019. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, félreerted, a kislány ebből semmit nem érzékel, csak az anyjával "egyezkednek".

Nincs fix rendszer, az igaz, de ez mindkét szülőn múlik, nem csak a férjemen. Nyilván más lesz, ha a kislány iskolás lesz.

2019. okt. 5. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!