Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiakhoz és nőkhöz is szól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz és nőkhöz is szól a kérdés, ti zokon vennétek, vagy gyakorolna valamilyen hatást a kapcsolatotokra?

Figyelt kérdés
Ha pár hete vagy együtt valakivel, és azt kérné, hogy mielőtt lefeküdnétek menj el szűrésre…hogyan viselnétek?( természetesen ezt ő is megtenné amennyiben igényled)
2019. febr. 26. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. SOha nem lehet tudni, és még sok partner sem kell hozzá.
2019. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy korrekt, hogy mindkettő. Mellesleg én megyek is időnként magamtól. De még egy barátnőm sem volt soha. 42F
2019. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülnék neki, van benne felelősség érzet. Elmennénk együtt.
2019. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális kérésnek tartanám és beleegyeznék, természetesen ha ő is megtenné. Nem esne rosszul, nem lenne hatással semmire.
2019. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem ilyen egyszerű. Én abból indulok ki, hogy neki valami nagyon rossz, vagy kellemetlen élménye volt, aminél megfogadta, hogy soha nem fog lefeküdni olyannal, akivel nem volt szűrés.

Normálisan ilyet az ember nem kér, mert a legtöbbször bele sem gondol, de mi van, ha a nővérét valaki megfertőzte és most kiderült, hogy egész életében gyógyszereket kell szednie. Egy ilyen után én is így viselkednék

2019. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá precedens. Nem problémáztam miatta, férfiként semmi extra nincs egy STD szűrésben.
2019. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2019. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha valami vegan, absztinens, fogorvos pitsa, akkor nem feltetlenul. Ha kurrva jo no, akkor elneznem neki.
2019. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha cserébe ő is, akkor elmennék.
2019. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!