Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 17 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,szép arcom,alakom van,de még ne volt pasim ,csók se... Nem ismerkedek könnyen ,és nem tudom mit csináljak...Azt vettem észre hogy a pasik inkább a belevalósabb csajokra buknak,akikkel gyorsan ágyba bújhatnak ...és nem értem miért?

Hol tudnék ismerkedni?És van köztetek aki még így van?

Ez normális dolog?


2010. júl. 15. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
ha azért nem volt mert vársz az igazira akkor nem gáz
2010. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én szeretnék találni valami normális pasit,aki tényleg szeret és nem csak lefektetni akar,szerintem jobb nagyon jól megismerni...de ilyet szerintem nehéz találni :S
2010. júl. 15. 21:37
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:23-as vagyok.

Azért szerintem az is bevállhat ha megismered azokat is akiket nem tartasz "normálisnak" mert komolyan lehet hogy van köztük olyan aki csak játsza a tökös pasit. Hidd el tapasztalatból beszélek. Ha nem ismerem meg a mostani barátomat, akkor még mindig azt hiszem hogy egy tapló. :D

2010. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a komolyabb pasik mind félénkek!Én is az vagyok és biztos ha lenne barátnőm nem használnám ki meg nem csalnám meg soha!De mivel nyuszi vagyok :S nem is fogok hamar megismerni hasonló gondolkodású lányt !:S :) :'(
2010. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Magamra ismertem a kérdésben. :) Hát, gáz volna ez?

Teljesen tapasztalatlan vagyok szerelmi kérdésekben saját részről, de annyi mindent láttam már a környezetemben..

Én nem akarok részegen ismerkedni és alkalmi kapcsolatokat találni. Nekem is az kell hogy valaki szeressen azért amilyen vagyok és ezt nem egy átbulizott porrá-ivott éjszakázás után akarom megélni. (remélem érthető)

Meg számomra "trauma" lenne ha "kihasználnának".. vagyis nem akarok csalódni.

De nem vagyok betojva, majd hoz valamit az élet, ha kell megteszem amit meg kell tennem amikor eljön Ő..:)

2010. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
NEM gáz ;) Sőt.
2010. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

szia hol laksz hova valósi vagy??

am fel a fejjel én 18 vaok és nekem sem volt még csajom

2010. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok nem volt még pasim xD Pedig szépnek tartom magam nyitott vagyok a kapcsolatokra :) Lehet hogy a fiuk a beszarik vagy az a baj hoyg nem vagyok szőke városi k*rva xD Van saját véleményem elég egyedi a stílusom, ha ez már valakinek sok.. Na mindegy én is várom az igazit xD
2010. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!