Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 17 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,szép arcom,alakom van,de még ne volt pasim ,csók se... Nem ismerkedek könnyen ,és nem tudom mit csináljak...Azt vettem észre hogy a pasik inkább a belevalósabb csajokra buknak,akikkel gyorsan ágyba bújhatnak ...és nem értem miért?

Hol tudnék ismerkedni?És van köztetek aki még így van?

Ez normális dolog?


2010. júl. 15. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

17 éves vagyok, de még ne volt csajom,csók se... könnyen ismerkedek de nem tudom mit csináljak...Azt vettem észre hogy a csajok inkább a beképzelt divatköcsögökre b uknak,akikkel gyorsan ágyba bújhatnak ...és nem értem miért?

Hol tudnék ismerkedni?És van köztetek aki még így van?

Ez normális dolog?

Szerinted gáz hogy 17 évesen nem volt még csajom?

2010. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz pm :P megismernélek ...:)
2010. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Semmi gond ezzel bele josz...amugy az elso valaszolonak csak anyit....nem kell mindenkibol csufot uzni
2010. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak igaza van, ahogy újra leírta az egészet a másik szemszögből. :)

Mindkét oldalra igaz ez, és ennyi erővel mindkét oldalon lehet általánosítani.

2010. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

3.

nem üztem csúfot, ez igy ahogy van igaz...

2010. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
egyáltalán nem gáz. :D
2010. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia! Küldj privit ha gondolod:)


17f

2010. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Unalmasak már ezek a gáz,vagy nem gáz kérdések.

Amíg Te jól érzed magad a saját bőrödben,amíg TE nem tartod gáznak,és amíg TE nem ítélsz el másokat az életvitelük miatt,addig ne agyalj ilyeneken,mert idegesítő.Te döntöd el,Neked mi égő és mi nem.Ha annak tartod,tegyél ellene.

2010. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi baj sincsen ezzel.
2010. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért buknak a belevalósabb csajokra, akikkel gyorsan ágyba bújhatnak, mert az olyan lányoknak mint pl. neked sokkal több mindent kell mutatniuk mint ezeknek és arra már nem képesek. De azért ne általánosítsunk. Velem ez csak azért nem így van mert engem is "belevalósabb csajnak tartanak, akivel könnyen ágybabújhatnak" csak sajna mindig rá kell jönniük hogy nem így van. De ilyenkor már inkább elhúznak. Nekem volt már 3 pasim. De annyira örülnék neki ha a mostani lenne az első...16/L
2010. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!