Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy normális kapcsolatom sem?

Figyelt kérdés
nem értem miért nincs egy normális kapcsolatom sem. egyszerűen nem tudok 1 hétnél tovább kapcsolatban lenni. vannak haverjaim, minden héten járok bulizni, nem vagyok csúnya, bunkó sem vagyok, sőt sztem minden lehetőt megteszek nekik. buliban szoktam is ismerkedni, volt hogy rögtön felmentem csajhoz, de egyszerűen nem tudok senkit sem megtartani. mindig találnak valami okot. viszont van egy csaj aki nagyon érdekel. rengeteget találkoztunk, mozi séta, buli stb.. aztán egy nap írta sms be hogy mit szeretnék? válaszoltam rá, és akkor ott vége is lett. újra beszélgetünk, elhívott bulizni. mit csináljak szerintetek h végre egy tartós kapcsolatom legyen? 20F
2010. júl. 15. 15:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ma 15:37 úgy látom nem értetted hozzászólásomat, jól néznek ki, de nem ilyet keresek! engem nem tud megfogni egy lány csak ezzel, jobban szeretem azt aki természetesen szép, és nem csak külsőjével fog meg. jó ő is adjon magára.. de lényegét rem értitek.
2010. júl. 15. 15:39
 12/20 anonim ***** válasza:
de értem, azt akarod, h esze is legyen.. akkor elmondok én neked vmit.. az én barátom is igy volt vele.. h olyan csajt akart, aki nem csak szép, hanem okos is.. ok, sokat olvasok, tanultam, aláirom, h megvan a műveltségem. a szépségemben nem vok biztos, de ha ő mondja, meg még pár pasi, akkor ok, ám legyen. önbizalmam nemigen van.. :S a lényeg, h elkezdtünk járni, és egyszer a szemembe mondta, h igen, azoknak szebb a hajuk, jobb az alakjuk, de ő engem szeret.. szted milyen érzés azzal a tudattal együtt élni, h engem szeret, ( ?? ) de azokat szebbnek tartja.. rohadt szar.. :S szal, sztem ne arra menj, h jól nézzen ki, persze, legyen ápolt, meg minden.. de hidd el, h ezek a csajok buták, meg kényesek, és nagy részük csak a pénzre megy.. és tudván ezt a barátom ezt mégis a szemembe mondta, pedig én szerettem őt, és mindent megtettem érte.. :S
2010. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ja, és ha neki nem volt elég jó a 173 cm, 61 kg.. akkor menjen a fenébe.. :S
2010. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
sosem mondtam ilyet egy lánynak sem. most aki van elvileg. eléggé önbizalom hiányos, mindig mondom neki h senki sem néz ki ilyen jól.. stb.. de egyszerűen nem értem. tetszem neki ,, rengeteget találkozunk. de egyik pillanatról másikra megváltozik. én mindig biztattam az összes lányt, és nem hasonlítottam senkihez..
2010. júl. 15. 15:48
 15/20 anonim ***** válasza:
ok, hekyes, helyes.. ne is mondj olyanokat, mint az én barátom.. :S nem is értem, h h nem dobtam eddig.. :S hiba volt.. na mind1. szal, biztasd csak azt a csajt, majd meglesz a munkád eredménye, csak türelem. lehet, h sok sok udvarlásra van szüksége, pl. én is ilyen vok, de meglesz az eredménye, ha eléggé kitartó vagy.
2010. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

1.Nem tudsz rendesen fogalmazni

2.Fizess elő egy rendes szolgáltatónál (pl. T-Home) alacsony hűségidejü, fix havidíjas netet, na akkor lesz mindig működő kapcsolatod:D

2010. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
ha jobban belegondolok ez egy fél éve tart,kisebb megszakításokkal . privi?
2010. júl. 15. 15:58
 18/20 A kérdező kommentje:
ha csak ezért jössz ide, hogy másokat fikázz, akkor mehetsz is.
2010. júl. 15. 15:59
 19/20 anonim ***** válasza:
most te velem akarsz privizni? sztem mindent leirtam már, amit tudtam.
2010. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
neem : ) csak nem tudom mihez kedjek... már nem bírom ezt.
2010. júl. 15. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!