Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy normális kapcsolatom sem?

Figyelt kérdés
nem értem miért nincs egy normális kapcsolatom sem. egyszerűen nem tudok 1 hétnél tovább kapcsolatban lenni. vannak haverjaim, minden héten járok bulizni, nem vagyok csúnya, bunkó sem vagyok, sőt sztem minden lehetőt megteszek nekik. buliban szoktam is ismerkedni, volt hogy rögtön felmentem csajhoz, de egyszerűen nem tudok senkit sem megtartani. mindig találnak valami okot. viszont van egy csaj aki nagyon érdekel. rengeteget találkoztunk, mozi séta, buli stb.. aztán egy nap írta sms be hogy mit szeretnék? válaszoltam rá, és akkor ott vége is lett. újra beszélgetünk, elhívott bulizni. mit csináljak szerintetek h végre egy tartós kapcsolatom legyen? 20F
2010. júl. 15. 15:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
éretlen vagy még.. ez a titka.. csak nehogy összeszedj vmi betegséget, az ilyen csajhozfelmenések alkalmával.. akkor tényleg nem lesz komoly kapcs. :DD
2010. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
És valószínűleg éretlen lányokkal ismerkedsz. Választani is tudni kell.
2010. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
biztos h nem vagyok éretlen . bocs de ezt már sokan mondták, már 17 évesen h koromhoz képest már akkor érett voltam. . nem fogok de köszi.
2010. júl. 15. 15:34
 4/20 anonim ***** válasza:
Vegyél tartós tejet.
2010. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
hat, az attól függ, h ki mondta :D ha nem tudsz megtartani 1 csajt se, akkor pedig éretlen vagy, akarmit mondasz.. de mesélhetnél többet is, h miért nem tod őket megtartani, nem tetszenek már pár nap utan, vagy mi?
2010. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
az olyan lányokat mindig kerülöm, nem szeretem a plázacicákat, jó ok, tényleg jól néznek ki. de én sokkal jobban szeretem azokat akik nem csak külsőleg fognak meg.
2010. júl. 15. 15:35
 7/20 A kérdező kommentje:
volt aki elején még tetszett.. de aztán mégsem... volt akivel sex volt, aztán utána másnap letettem róla mert nem éreztem vele jól magam. viszont amit végén írtam utolsó lány. ő nagyon bejön.
2010. júl. 15. 15:37
 8/20 anonim ***** válasza:
hat ez az.. amig azt hiszed, h a plázacicák jól néznek ki, addig.. éretlen vagy.. az neked szép, ahogy nyávognak, vasággyal egyutt 40 kg-k, és narancssárga a bőrük a sok szolizástól, a hajuk meg olyan mint vmi döglött macsak szőre a sok festéstől, meg vasalástól? :D
2010. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ja, igen.. amig nem vagy biztos az érzelmeidben, addig minek fekszel le vele??
2010. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
* macska
2010. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!