Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A média az oka mindennek? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A média az oka mindennek? ( lent )

Figyelt kérdés
A média miatt akarnak a nők álompasikat, a pasik álomnőket, ezért hisszük hogy a pina rózsaillatú stb
2010. júl. 15. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
engedte a rendszer, hogy kiírd a pina szót? oO
2010. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Eslő. :'D


Szerintem nagyban közrejátszik :)

2010. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

amúgy szerintem igen, a média az oka, meg az internet...

meg az hogy az emberiségnek változik az ízlése, 500 évvel ezelőtt a bögyös-faros háziasszonyok voltak az álomnők és a szakállas bajszos csávók az álompasik

2010. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A média, a sztereotípiák meg a divat az oka....
2010. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen a média az oka.


Pl: újságokba csak tökéletes nők vannak, tökéletes pasik, de ilyen nincs.

Ha mindenkinek annyi ideje lenne meg annyi pénze akkor mindenki tudna így kinézni de a plasztika drága fájdalmas...

2010. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkabb az az oka, hogy az embereknek mindig a legjobb kell, a media az oka annak, hogy sokan majmoljak a divatot meg az"uresfeju sztarok" hulyesegeit, meg, hogy mindig mindenki olyan akar lenni, ami valojaban nemlehet.
2010. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Am en nemhittem soha, hogy a rozsa pinaillatu(se forditva :D) a korlatozasok a filmeken nemhiaba vannak, egyszer felkell noni, s azutan nezni a hulyesegeket, mert hanem elhiszed oket s elbutitanak :)
2010. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja engedte xD
2010. júl. 15. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
én idáig azt hittem,hogy a nők nem szarnak de tegnap sajnos rájöttem hogy tévedtem:()
2010. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
xD
2010. júl. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!