Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h a pasim újra úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h a pasim újra úgy törődjön velem mint régen?

Figyelt kérdés
Már 1 és fél éve együtt vagyunk. A kapcsolatunk elején nagyon sokat törődött velem de most már kezdem úgy érezni h kevésbé érdeklem őt és un engem. Próbálkoztam már egykét dologgal de észre sem veszi h h igyekszem. :( Én nagyon szeretem őt és nem akarom elveszítteni. Ő is mondja nekem h szeret de ezt valahogy nem érzem már úgy mint régen. Tudnátok adni nekem valami tippeket h mit csinálhatnák/ h csábíthatnám el h újra olyan legyen velem mint régen ?? Jöhet akár mi. Kérlek segítsetek !! Fontos lenne. A válaszokat előre is köszönöm . 17/L
2010. júl. 14. 23:21
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat.

Amint olvasom nem csak én vagyok ilyen helyzeben.

:( .. Úgy érzem én mint csaj soha az életben nem fogom megérteni a pasikat.

22:32-esnek írom Te mint pasi tudnál nekem arra választ adni h ha már többet együtt vagy egy csajjal miért kezdesz el távolodni tőle h ha a csaj mindent megtesz érted ???

Én ezt nem értem. Ezek szerint nem csak az én pasim ilyen. Annyira nem tudom megérteni. Ha van egy pasi akinek egy olyan csaja van h megcsalja lemondja kicseszik vele miért tudja őt annyira szeretni ???

És vagyunk mi (kedves válaszolók és én és még sokan) akik szerintem tényleg mindent megteszünk értük nem csinállunk hülyeséget nem csajluk meg és szinte még az életünket is oda adnánk azért a pasiért akit szeretünk és mi meg csarébe ezt kapjuk: elhanyagolás, semmi megértés, nem törődést. :((( Nagyon rossz. :(

Nekem mondjuk az a legnagyobb problémám h túl hamar megtudok neki bocsájtani és annyira kimutatom a szeretetem iránta h tényleg annyira bisztonságban érzi magát h úgysem hagyom el őt h úgy van vele minek törődjön velem ha úgysem hagynám őt el. ÉS EZ NAGY HIBA !!!!

Nem szabana ilyennek lennem (lennünk). De salynos ez úgy van ha szeretünk valakit azért képesek vagyunk bármit megtenni. :(

2010. júl. 17. 23:52
 22/31 A kérdező kommentje:

22:26-osnak: Szívesen küldenék neked privit de salynos még új vagyok itt és nem tudom pontosan h h kell.

Mert a te válaszod végén nem volt az kiírva h : "privát email a válasz írójának" mint ez előtted lévő válaszolónak aki szintén adott lehetőséget h beszélhetünk erről a témáról. Neki sikerült küldenem de neked salynos nem :(

2010. júl. 18. 00:00
 23/31 anonim ***** válasza:

Velünk is így van, ugyanúgy másfél év, csak annyi, h én 18 vagyok.


Régen még olyan más volt. Nem létezett szebb, jobb nő tőlem. Bombázott smsekkel, hogy mennyire hiányzok neki és h szeret. Persze, most is modja h szeret, de már nem hiszem el neki. Sokszor kioktat, beszólogat, néha úgy érzem, h egy kutyával is szebben beszélnek, mint ő velem.

pl. te köcsög, istenem, te mekkora egy hülye vagy, te jó ég... és mindezt lenéző hangnemben..

Próbálom kiszedni belőle h szeret-e még, úgy mint rég, erre mindig ugyanaz a válasz, h persze h szeret, ne gondolkodjak ilyeneken, meg h nekünk nőknek mindig ilyeneken kell agyalnunk?!

Nagyon szereti mondani, h ne akaszkodjak annyira rá..

Ja és hogy válaszoljak egy kérdésére:D : Hogy a felesége vagyok-e vagy a bnője?! -Bnő- "Erről van szó, akk meg kuss"


Ilyen szintet üt meg.. a nő meg mindig csak kussoljon, nekünk semmi jogunk nincs beleszólni a dolgaiba.

Érdekes módon megváltoztatta minden helyen a jelszavát, pl.közösségi portálokon... hogy ne kutakodjak utána.

Pedig már megszűntek a féltékenységi rohamaim is, leszoktam róla, és akkor mikor már megbízok benne, akkor lejelszavaz mindent, hagy gondoljam azt h vkivel levelezik, vagy titkol előlem valamit.

Szexuálisan is próbáltam őt elcsani, dehát.. tudod az is pár óra és magához tér..az nem segít...


Igaza volt itt egy hozzászólónak.. ha már megvoltál neki, akkor onnan már nem úgy tekint rád ahogy azelőtt.

1év után odaadtam magam neki...végre láthatott mesztelenül is, pedig nagyon szégyenlős vagyok.

És akkor már fél éve csak kínlódunk, agyalok, hogy esetleg már csak a megszokás tartja velem...


Érdekel, ha valaki valami hasznosat tanácsolni, bármit...

Mert ha kedves vagyok, az se jó, ha hisztis vagyok, még úgy sem jó... asszem rámunt, és innen már nincs visszaút.


"A szerelem olyan, mint a hullámvasút: egyszer fent, egyszer lent. Aztán megérkezel a végébe, ahol muszáj kiszállni.."

2010. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

22:32-es vagyok...


Nem igazán mondanám, hogy annyira mindent megtett, sokat vitáztunk a végén, martuk egymást...DE azt mondom most, hogy kár érte, mert sokkal jobb volt mint a lányok többsége... Nem is a megunásról van szó, hanem itt jön az amit sajnos így kellett megtapasztalni, hogy jön egy lány ugye aki ismeretlen, és mint minden esetben az elején kedves, jó hozzád, úgy éreztem ez jobb lesz mint a jelenlegi, és akkor inkább a másik irányba húztam...


A lánnyal nem volt valami jó, és akkor már nem volt visszaút.


Így már annyira nem egyezik, de az előzmények hasonlóak voltak...

Amúgy lányoknál, nőknél is dettó ugyanez a helyzet, az, hogy normális kapcsolatban vannak nem elég, szóval itt-ott is vannak ilyen gondok...


Abban igazad van, hogy nem valami jól van ez kitalálva.


Nem lehet, hogy csak bemagyarázod magadnak? Lehet csak rossz időszaka van éppen, és nem tud olyan jól koncentrálni rátok...?!

2010. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Szia kérdező,


ha egy férfi szerelmes, akkor KI AKARJA MUTATNI A SZERETETÉT és ÉLVEZI HA EGY LÁNY BÚJIK HOZZÁ. Szóval nem az a baj, hogy te bújsz, hanem az, hogy ő nem érez irántad semmit, vagy megunt. Attól, hogy te nem mutatod ki a szereteted, attól ő nem fog jobban szeretni téged, te meg még boldogtalanabb leszel.


Egyébként én is ismerek ilyen pasikat. Addig érdekes egy csaj nekik, amíg nem kapják meg őket, és ennyi. De az is lehet, hogy csak szimplán kiszeretett belőled.

2010. júl. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha rosszul látom, de a soraidból azt veszem ki, hogy te túlzottan függsz ettől az embertől. A legtöbb férfi nem bírja, ha egy lány nagyon függ tőlük, és kiszolgáltatja magát nekik. Szerintem te is ilyen vagy most. Az érzelmi függés, és annak megnyilvánulása nagyon fárasztó és általában taszítja a pasikat. Nem lennék meglepve, ha a pasid emiatt unt rád, és kiszeretett belőled.


Ilyen lányokat szoktak otthagyni a pasik és keresnek egy erős, független nőt, mert velük lehet teljes értékű kapcsolatot létrehozni, nem egy érzelmileg függő lánnyal.

Érdemes lenne kicsit függetlennek, önállónak, és egyedül is elégedettnek lenned, mert ez egy olyan alap, amire lehet építeni egy kapcsolatot, és a párod is tisztelni fog.


A szerelem olyan dolog, amihez kell, hogy a másik fél érdeklődjön irántad. Amikor behódolsz, és jóformán elkezdesz a partneredtől függeni, onnantól megszűnik ez az érdeklődés, és már nem vagy fontos neki, persze, hogy a szerelem is elmúlik részéről.

2010. júl. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Még egy dolog: kedves kérdező és válaszolók többen felhoztátok, hogy ti mindent megtesztek, és mégsem érzitek azt a szerelmet, amit szeretnétek, míg más, szemtelenebb nőket meg szeretnek.


Tudnotok kell hogy a szerelem nem olyan dolog, hogy te jó vagy, és akkor cserébe szerelem jár. Egy férfi az iránt érez szerelmet, aki érdekli, aki próbára teszi, stb. És sokszor a kiszolgálás meg az eltűrés meg a túlzott elnézés egyáltalán nem szerelmet ébreszt, hanem azt üzeni, hogy veletek mindent meg lehet csinálni, és nem is érdeklitek már a pasitokat.

A szerelem nem egy jutalom, amit azért kapsz, mert ügyes kislány vagy. A szerelem annak jár, aki ezt felébreszti egy férfiben.

2010. júl. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

00:41-esnek: Én már egyszer meg is mondtam neki szóról szóra h "Szebben beszélsz a kutyáddal mint velem." De erre is csak azt a választ kaptam h nem kell mindent komolyan gondolni de hát ha lemond akkor h ne gondolnám komolyan.

És nekem is dettó ugyan azokat mondja amit te leírtál h neked miket mond. :((

Mondjuk most ahogy így vixa gondolok amikor lefeküdtünk utánna ugyan olyan kedves volt velem meg minden de ez az utolsó pár hónap már kibírhatatlan annyira elhanyagol h szinte már úgy érzem h egyre távolabb és távolabb állunk egymástól. És mikor kérem őt h létszi gondolkozz el azon h mi is van kettőnk között h kéne változnunk h minden oké legyen akkor ez a válasza: " hát most nincs kedvem".

Természetesen nekem is mondja h szeret meg minden de nem mutatja ki és így nehezen lehet elhinni salynos.


Amúgy szerintem nem csak bemagyarázom magamnak mert salynos így van ez már kb 3 hónapja. Ha leülök vele bexélgetni erről akkor max 3 napra megváltozik dhe utánna ugyan az. Bunkóskodás elhanyagolás .. stb.


Talán abban is igaza van az utolsó válaszolónak h túlságosan kimutatnom neki a szeretetem és ezért már megunt. De hát salynos én ilyen vagyok. Ha van egy pasim akit imádok egyfolytában vele lennék és törődnék vele. De ezt ő szerintem abszolult nem díjazza. Szóval változnom kéne de nem tudom h mi lenne neki jó és mi nem.

Ezt csak úgy tundám h leülünk és megbeszéljük a dolgokat de amint írtam mindig az a válasza h nincs kedve. :(((


Egyépként köszönöm h szántatok rám pár percet és válaszoltatok nekem.

2010. júl. 18. 02:33
 29/31 anonim ***** válasza:

Szia!


A kérdésedhez, konkrétan nem szólnék hozzá, de ajánlanék neked egy könyvet.

Cime: A férfiak a Marsról a nők a Vénuszról származnak


Nagyon sok dolgot le ír, amik álltalánosságban igazak a férfiakra (és a nőkre) a párkapcsolat területén.

Én elolvastam, bár azt nem mondom, hogy azóta pasi aggyal is képes vagyok gondolkodni, de ha kell valami akkor utána nézek:)


Tudom, hogy ez nem jelentene megoldást a problémádra!

Mivel minden ember más, és másként gondolkodik.

Ráadásul az sem megoldás, ha a leírtak alapján próbálnád megtartani a pasid, és tesztelgetni, hogy vajon ő is azt gondolja-e...

DE

Szerintem mindenkép hasznos lenne:)

Én sem szeretek olvasni, és kicsit uncsi a könyv, de azért lekötötte a figyelmemet:)

2010. júl. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg valahogy olyan időben időzíteni a megbeszélését a problémáknak amikor úgy érzed, hogy aktuális mind a kettőtöknek. Addig nem fogja tudni úgysem míg saját maga nem tapasztalja meg, hogy tényleg gáz amit csinál, és csak ez után fog tenni érte/ha szeret/!


Én azt mondom, hogy ne változz meg!

Ha nem is vele leszel később, biztos megtalálod aki teljes mértékben értékelni fogja a törődésedet!

Kimutatták tudósok, hogy kb. 2 év alatt elmúlik az ún. lila köd, és utána már csak a 2 félen múlik, hogy hogyan tovább, lehet épp belelépett ebbe, realizálódott neki a dolog, és most nagy gondban van...

2010. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!