Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h a pasim újra úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h a pasim újra úgy törődjön velem mint régen?

Figyelt kérdés
Már 1 és fél éve együtt vagyunk. A kapcsolatunk elején nagyon sokat törődött velem de most már kezdem úgy érezni h kevésbé érdeklem őt és un engem. Próbálkoztam már egykét dologgal de észre sem veszi h h igyekszem. :( Én nagyon szeretem őt és nem akarom elveszítteni. Ő is mondja nekem h szeret de ezt valahogy nem érzem már úgy mint régen. Tudnátok adni nekem valami tippeket h mit csinálhatnák/ h csábíthatnám el h újra olyan legyen velem mint régen ?? Jöhet akár mi. Kérlek segítsetek !! Fontos lenne. A válaszokat előre is köszönöm . 17/L
2010. júl. 14. 23:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Minél jobban igyekszel, annál kevésbé fog becsülni, mivel annál inkább nyeregben érzi magát.


Sajnos tudod ez úgy van, hogy a szerelem nem parancsra ébred. Abba a lányba szerelmes volt, és mindent elnézett neki. Ahogy te is kibe vagy halálosan szerelmes? Egy ilyenbe, aki nem érdemli meg. Ha jönne egy rendes fiú, aki sose csalna meg, aki lesné minden kívánságodat, nem biztos, hogy így tudnád szeretni, mint ezt a mostanit. Talán nem is azért mert helyesebb, vagy hasonlók, hanem mert nem lennél belé szerelmes. Volt olyan fiú, akinek én voltam a legszebb, de én mégis abba vagyok szerelmes, aki abszolút nincs hasraesve a külsőmtől. Igaz, a legszebb lányokra képes azt mondani, hogy bottal se piszkálná meg, szóval nehéz rajta kiigazodni, de egyre inkább úgy látom, hogy komolyan gondolja. Neki az eszméletlen szexuális kisugárzással rendelkező nők jönnek igazán be, és nem azok, akiket én női szemmel sokkal szebbnek látok: a bájos, tökéletes arcú, szép alakú "Hófehérkék". Neki nem igazán a bájos lányok tetszenek, hanem azok, akik inkább dögösek. Ennek ellenére képes volt belémszeretni, aki a bájosabb vonalat képviselem, most meg itt szenvedek én is, mert állandóan azt érezteti velem, hogy nem vagyok jó nő. Kritizálja a külsőmet, de amiatt is kritizál, hogy nem merek levetkőzni nyáron az alakom miatt, szóval le kéne vetkőznöm, de ha meg levetkőzöm, akkor jön a kritika. Nem tudom meddig bírom még ezt, én nem hibáztatom, csak amiatt, hogy még a legelején kértem, ha úgy érzi, hogy velem lejjebb adta, mondja meg és inkább hagyjuk az egészet a fenébe, de akkor azt mondta, hagy döntse el ő, mi a jó neki. Most meg állandóan megaláz:(


Neki én voltam az első komolyabb barátnő, engem mutatott be először otthon, és olyan hű de nagy szerelmi csalódása nincs, amire gondoltam volna, hogy esetleg visszasír valakit és azért nem szeret. Szóval elvileg első vagyok neki, ami azért mindig rendkívüli az ember életében, és látod mégis idejutottunk. Ezt arra írom, ha nem lenne az a régebbi barátnő, valószínű akkor is idejutottatok volna. És biztos vagy benne, hogy vele nem csinálta ezt? Lehet, hogy csak így utólag értékeli, ahogy majd téged is utólag fog. De az is lehet, hogy valóban őt szerette, és vele tényleg másként viselkedett. Én se törődtem az előző barátommal, mert nem szerettem, a mostanival meg mindig együtt lennék szívem szerint, de engem meg ő nem szeret:(

2010. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Úgy látom hasonló "cipőben" járunk. Ő is kritizál engem h miért festem magam miért van ez így miért van ez úgy, és mikor én szóba hozom neki h ha szeretsz akk elfogadsz olyannak amilyen vagyok hisz én is ezt teszem veled és h elegem van az állandó beszólásaiból akkor mindjárt azt mondja h nem kell komolyan gondolnom azt a sok rosszat amit mond rám. De szerintem ez egy nagy hülyeség. Ha tényleg nem gondolná komolyan akk nem mondana le. :( Tegnap is volt egy nagy veszekedésünk mert megmondtam neki h nem törődik velem és h miért van ez? Erre fő azt a választ kaptam h ő nem az a "utyuluputyulu" falyta akit állandóan ölelgetni meg csókolgatni kell. Ja meg h azért nem törődik velem annyit mert h ha mindig ölelgetne meg minden akkor nem ömmagát adná. De én nem kértem tőle h állandóan legyen velem olyan, csak legalább ha együtt vagyunk éreztesse velem h szeret. Nem tudom h mitől változott meg ennyire. Annyira boldog tudtam vele lenni de kb az utolsó 5 hónapban már nem érzem h tényleg szeretne és így nem tudok teljesen boldog lenni. Én ha megkérdezem tőle h szeretsz e még akkor midnig azt válaszolja h persze h szeretlek. De nem tudom h el e szabadna hinnem vagy sem. És elgondolkodtam amit írtál és arra a döntésre jutottam h IGAZAD VAN. Nem fogok reggeltől estélig azzal törődni h a kedvében járjak mert akkor tényleg azt fogja hinni h minden oké és továbbra is ezt fogja csinálni. NEM ÉN EZT MÁR NEM BÍROM !!!!!! :((( Csak amint írtam tényleg nagyon hülye vagyok és nemnagyon tudom azt megcsinálni h ha itt van nálam ne bújjak hozzá. Egyszerűen annyira tud hiányozni h magamhoz szorítsam és csókolgassam mint még soha semmi más. :((


Jaj és hát igen eléggé biztos vagyok benneh a másik csajával milyen volt mert többen is mondták. :(


Egyépként nagyon köszönöm a válaszod.

2010. júl. 16. 19:17
 13/31 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam : *biztos vagyok benne h a ...
2010. júl. 16. 19:20
 14/31 anonim ***** válasza:

Szinte hihetetlen, pont most azért léptem be az oldalra, hogy ugyanezt a kérdést feltegyem. Látom, ugyanúgy vagy vele, mint én. Én már sajnos szembe néztem a tudattal, hogy ez régen nem szerelem, hiába tagadja, hiába mond bármit is. A különbség kettőnk között az, hogy mi most leszünk 3 évesek, de sajna már ebben sem vagyok biztos. Ha gondolod, beszélhetünk erről, küldj privit, ha szeretnél.


Szintén L/17

2010. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 dag ***** válasza:
Dobd 1-2 hétre!!! Az majd eszébe juttat egy két dolgot!
2010. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Uhh... nagyon gáz lehet olyan emberrel lenni, aki ilyen szinten nem törődik az emberrel, meg fikázza stb. Én ezt még az ellenségemmel se tenném meg, nem hogy azzal aki a legközelebb áll hozzám, akit elvileg szeretek...


Az ismerőseim között is vannak ilyen kapcsolatok, amik inkább nyomasztó vergődésnek nevezhetők, és nem is egymást szeretik a felek, hanem a pasi a domináns, a csaj meg a csicskása, és erről hiszik azt, hogy szerelem. Kölcsönös szerelmet valószínűleg még nem éltek át - a mély kötődést, a másik lényének a csodálatát és szeretetét - amik valóban boldoggá teszik az embert.

2010. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Én is nagyon elgondolkoztam már ezen a kérdésen, mi is másfél éve vagyunk együtt a barátommal, a különbség csak a korunk. A barátom mostanában mindenbe beleköt, ami velem kapcsolatos, és én már nem tudom meddig birom. Magamon is azt veszem már észre, hogy én is kötekedem vele, máshogy nem bírom...

ha akarsz beszélni, küldj privit;D

2010. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Sajnos ez amig a fiú fejébe nem javul meg a hozzáállás addig nem biztos, hogy jobb lesz... Én is elcsesztem a barátnőmet, de ez nem tudatos egyáltalán, később rájöttem, hogy milyen egyszerűen megoldhattuk volna a gondjainkat, de nem ez volt akkor a jónak tűnő gondolat, most már tanultam belőle, legközelebb jobban figyelek.


Esetleg mondj egy ilyen példát, hogy volt aki így járt, és később rájött, hogy hibázott...

2010. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

22:32 vagyok;


Próbáljatok meg több közös programot csinálni, Nálunk szerintem ez is egy ok volt, mert a kapcsolatunk elején nagyon sokat jártunk ide-oda, és a végén szinte sehova...

Bár változások azért jöttek, főiskola, tanfolyamok, munka... Átalakult a helyzet...


21F

2010. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
Nagyon jó kérdés, engem is érdekelnek a válaszok, ugyanígy érzek, mint Te, kedves kérdező. Sajnos.
2010. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!