Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h a pasim újra úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h a pasim újra úgy törődjön velem mint régen?

Figyelt kérdés
Már 1 és fél éve együtt vagyunk. A kapcsolatunk elején nagyon sokat törődött velem de most már kezdem úgy érezni h kevésbé érdeklem őt és un engem. Próbálkoztam már egykét dologgal de észre sem veszi h h igyekszem. :( Én nagyon szeretem őt és nem akarom elveszítteni. Ő is mondja nekem h szeret de ezt valahogy nem érzem már úgy mint régen. Tudnátok adni nekem valami tippeket h mit csinálhatnák/ h csábíthatnám el h újra olyan legyen velem mint régen ?? Jöhet akár mi. Kérlek segítsetek !! Fontos lenne. A válaszokat előre is köszönöm . 17/L
2010. júl. 14. 23:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
én is voltam ugyanebben a helyzetben =/
2010. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet hogy már kezdett ellaposodni ez az egész. Én küldtem neki 1 szexis képet magamrol és akkor azt mondta h újra belém szeretett. 1 probát biztos megér neked iss.
2010. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Hát biztos még van remény, nem úgy mint nekem :'( sok sikert
2010. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Már ezt is kipróbálltam de csak annyi volt a reakció egy sms-ben h hmmm ez már tetszik szexy vagy. De másnap mikor találkoztunk megint olyan fura volt. :(

Ezek szerint akkor nem csak az én pasim ilyen.

Amúgy köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 14. 23:36
 5/31 A kérdező kommentje:

Hát lehet h van remény de már teljesen kifogytam az ötletekből. Fel sem veszi h mennyire igyekszem.

Amúgy köszii

2010. júl. 14. 23:38
 6/31 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan azt hiszed, hogy egy 17 éves csitri a szexen kívül bármi másra is kell egy férfinek? Nagyon naiv vagy. Egyébként már megvoltál neki, nem lesz soha többé ugyanolyan kedves veled.


29/F

2010. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
utolsó egy tahó, neis foglalkozz vele. Egyszer mikor nálad alszik reggel próbálj előbb kelni, kezd el simogatni majd orálisan elégítsd ki aztán csinálj neki reggelit. az én barátom ettől teljesen odavolt:D
2010. júl. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is 1,5 év után változott meg. Konkrétan az összeköltözés után.

Leginkább akkor kezdenek így viselkedni, mikor úgy érzik, minden sínen van, már nem félnek, hogy elveszíthetnek. Ez lehet azért is, mert már nem szeret annyira, de azért is lehet, mert tapasztalatlanok és nem tudják, hogy ezzel a viselkedéssel nem lehet megtartani a szerelmet. Engem többek közt ez vitt majdnem egy másik férfi karjaiba. Aztán nem tettem butaságot, de a kapcsolatunk mégis megérezte. És a furcsa, hogy a párom nem azóta érzi az elhidegülést, mint amikorra én datálom. Én azóta érzem, hogy nem szeret, mióta nem törődik velem annyit. De ő nem. Ő azóta érzi, hogy nem szeret úgy, mióta én majdnem belehabarodtam másba. Pedig nem tudott róla. Mégis megérezte. És sajnos ez nála úgy csapódott le, hogy már nem tud úgy szeretni.


Annyira igyekeztem. De már nem fogok.

Tudod, vannak repedt sarkú kur...vák, akik bármit megtehetnek, a pasijuk imádja őket. Én pedig nem bánkódhattam a furcsa viselkedése miatt? És ha bánkódtam, és olykor napokig szólni se tudtam a fájdalomtól, cserébe még ő szeretett ki belőlem? Én már nem harcolok a szerelemért. Úgy vagyok ezzel, hogy az igazi szerelem az, ami ellen hiába küzd az ember, mert van, ha tűzzel-vassal irtod, akkor is van. Amiért küzdeni kell, hogy legyen, az már nem szerelem.


Szóval én azt mondom, ne küzdj érte. Csak magadat készíted ki. Persze úgyse fog menni. De nem lenne szabad megbántódni. Jönnek majd a rossz gondolatok, hogy nem szeret már, stb...Előbb-utóbb kimondod, de attól se lesz jobb, csak nyűg leszel a nyakán, aki képtelen elfoglalni magát. Aztán egyszer csak arra ébred, hogy dobtad, és akkor már képes lesz állandóan puszilgatni, meg ölelgetni. Hirtelen eszébe jut napi 3-szor a telefonszámod. De ekkor már színészkedésnek véled az egészet. Mert az is. Minden ölelése rettegés attól, hogy elveszíthet, de te majd azt gondolod, csak színészkedik.

Ha meg féltékennyé teszed, az csak neked lesz jó érzés, mert akkor majd újra figyel rád, csak hát közétek furakszik a bizalmatlanság.

Szóval vége lesz így is, úgy is...

Pedig csak annyi kéne, ha már 2 ember egymásra talál, becsülje meg a másikat. Ne érezze soha magát annyira nyeregben, hogy elfelejt udvarolni és törődni a lánnyal.

Én megmondtam a páromnak, ha az elmúlt 1 évben csak napi 20 percet kaptam volna, amikor velem törődött volna az internet helyett, nem jutunk idáig soha.

És most itt nyűglődünk, nem tudjuk még elengedni egymást, de a boldogság már nem lesz ott a szemünkben soha.

2010. júl. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
00:02-esnek írom: Ne magadból indulj ki !!! Attól még ha te olyan voltál vagy még most is olyan vagy h 17 éves lányok csak szexre kellenének vagy kellettek neked attól még igen is vannak rendes pasik akiknek nem csak arra kellek. Mert ugyan semmi közöd hozzá de elmondom h 1 év után feküdtem le a pasimmal elősször és ha csak a szexre kellettem volna neki akkor már rég otthagyott volna mert nem várt volna 1 évet !!!! Ja és megjegyezném attól még h fiatal 17 éves lány vagyok NEM VAGYOK CSITRI !!!! Nem ismersz szóval ne mondj le !!! Erről ennyit !! Na csá
2010. júl. 15. 20:55
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az összes kedves válaszokat.

00:40-esnek írom: Teljes mértékben igazad van !!! Köszönöm szépen nagyon jól esett h szántál rám pár percet és ezt megítrad nekem. De salynos én olyan hülye vagyok h még akkor is képes lennék érte bármit megtenni mikor ő már végleg sz*rna a fejemre. El sem tudod képzelni mennyi mindent elnéztem neki. A barátnőim akiknek a vállukon sírtam ki magam azt mondták h nem vagyok normális mert abszolult nem érdemel meg engem és a helyemben ők már rég otthagyták volna. De nem tudom megtenni. Nagyon szeretem őt és belepusztulnék ha elveszítteném. :((( De ezt már nem bírom. Sokszor úgy beszél velem mint egy kutyával és nem érdekli őt h mennyire igyekszem mindent megtenni érte. Figyelembe sem veszi .

Nagyon rossz érzes. Sokat szenvedtem miatta mert olyan dolgokat művelt ki amiket más csaj biztos nem nézett volna el neki de egy kicsit sem vette figyelembe ezt sem. Az fáj a legjobban h előttem volt neki egy barátnője aki csalta őt és mégis teljes szívéből szerette a pasim a csajt és törődött is vele. És én aki soha az életben nem lennék képes megcsalni őt, mindent megteszek érte csak h boldog legyen ezt kapom cserébe h ilyen velem. Nagyon fáj. :((( Bárcsak tudnék valamit tenni de szerintem már nem tudok. :(((( Nincs olyan nap h ne sírnák legalább 20 percet. :((((

2010. júl. 15. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!