Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellhetek én még valakinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellhetek én még valakinek?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, van 2 óvodáskorú korú gyerekem és egy szőrnyen rossz házasságom. Ha véget érne a házasságom, vajon lenne esélyem a 2 két gyerek mellett találnom egy rendes férfit, akinek így is kellek? Vagy ez a hajó már elment, 2 gyerekes anyuka visszatartó ok?

Mik a tapasztalatok?

Félek, hogy fiatalon (annak érzem magam) már lehúzhatom a redőnyt, nekem már soha többet nem mond szépeket senki a gyereken kívűl, nem fogok senkivel többet kézen fogva andalogni, jókat nevetni, szexelni, stb.


2010. júl. 14. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Persze, biztos találsz de azért nem lesz egyszerű. Én mondjuk nem kezdenék veled.. már komoly kapcs.
2010. júl. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat. Az, hogy pont a férjemnek nem kellek, teljesen tönkrezúzza az önbizalmamat, és azt is tudom, hogy párkeresésben nem onnan indulok, mint egy gyerek nélküli. Viszont nem 29 évesen szeretnék kapuzárni :-(
2010. júl. 15. 13:46
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy kellhetsz/kellesz. Főleg, ha olyan férfivel találkozol, aki szereti a gyerekeket.
2010. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

az én anyámnak 2 gyereke van, + én, de talált pasit.

4 éve váltak el apával, 3 éve van neki az új.

nem mondom, h irigylésre méltó kapcsolat, dehát én csak a ygerek vagyok, és nem is lakom velük szóval...

a leényeg, hogy biztos találsz ;)

L/17

2010. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Van még szabad harmincas férfi, aki rendes?
2010. júl. 16. 13:58
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi 5-en vagyunk tesók és néhány évvel ezelőtt az egyik munkatársa azt mondta neki akár ráadásul kb.6 évvel fiatalabb volt anyánál,hogy ha elvál fateromtól másnap az 5 gyerekkel együtt elveszi feleségül.

Ne lásd reménytelennek a helyzeted. Ha találsz valakit téged fog szeretni és a gyerekekkel együtt el fog fogadni!

20L

2010. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
de szép, mint a mesében :-) Köszi a biztatást!
2010. júl. 16. 14:22
 18/18 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2010. júl. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!