Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellhetek én még valakinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellhetek én még valakinek?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, van 2 óvodáskorú korú gyerekem és egy szőrnyen rossz házasságom. Ha véget érne a házasságom, vajon lenne esélyem a 2 két gyerek mellett találnom egy rendes férfit, akinek így is kellek? Vagy ez a hajó már elment, 2 gyerekes anyuka visszatartó ok?

Mik a tapasztalatok?

Félek, hogy fiatalon (annak érzem magam) már lehúzhatom a redőnyt, nekem már soha többet nem mond szépeket senki a gyereken kívűl, nem fogok senkivel többet kézen fogva andalogni, jókat nevetni, szexelni, stb.


2010. júl. 14. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nemrég találkozgattam egy 26 éves, egy gyermekes anyukával. semmi bajom nem lett volna vele, de aztán ő hátrált meg.

viszont egyik ismerősöm 32 évesen két gyerekkel nem talál magának senkit :(

2010. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Mi négyen voltunk testvérek (iskolásak), mikor anyának lett barátja. Azóta is vele van. És született kistestvérem is.
2010. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

élő példákban tudnálak cáfolni.

De kezdjük ott, hogy a rossz házasságot mindenképp szakítsd meg, akkor is, ha szerinted nem találsz újat, a gyerekeknek is jobb egy jó anya szerinti nevelkedés, mint egy rossz apával a házban, hidd el nekem.

2010. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
67%

Igazából elég pesszimistán fogod fel a dolgokat. Igaz, manapság egy párkapcsolat elkezdésénél is hátrányt jelent, ha vagy gyermeked, de ne hagyd magad. Ha tényleg teszel érte lesz társad, csak akarnod kell!

Sok sikert: 19/f

2010. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

van aki 60 évesen talál párt, szóval semmiből sem maradtál ki. amúgy szerinted nincs a szomszéd városban egy 35 éves férfi akinek van 2 gyereke, a házassága tönkre ment, és most úgy érzi vége a világnak? aki csak arra vár hogy valaki újra a kezét fogja és aki hozzá bújhat éjszakánként, aki mellett újra férfinak érezheti magát?

biztos vagyok benne hogy vár még rád egy szép élet, egy boldog család, egy valaki aki rád vár.

a koromat nem írom, esetleg még komolytalannak ítélnétek.../L

2010. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Tesóm két gyerekkel talált új párt magának. Egyik ismerősöm, pedig három gyerekkel talált párt magának. A barátnőm anyukája annak idején férjhez ment a párja hozta a saját gyerekét a kapcsolatba. Na itt amikor a barátnőm felnőtt összeszerelmesedett a nevelőapja fiával. Ma már gyerekeik vannak. Minden lehetséges, de ne görcsölj rajta. Mindennek eljön a maga ideje.
2010. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!
2010. júl. 14. 22:44
 8/18 anonim ***** válasza:

Nyugi fogsz találni, én ha idősebb lennék jelentkező lennék nálad :)


16/F

2010. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
en is ugyan ebbe a hajoba vok de en meg egyelore turok a gyerekek miatt de ha te mar a hazassag szelen allsz akkor inkabb lepj es utana nyugodtabban pasizhatsz mert hat ugye igy rogton te leszel a hibas es nem o.nezhetsz szet tarskereso oldalkon is ott biztos var rad vki.ha akarod beszelhetunk privibe is.
2010. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, tutira találsz. Viszont, egyetértek azzal, hogy mindenképpen váljatok el, mert a gyerekek életét is tönkreteszitek.

Ami a párkeresést illeti, az én anyukám is talált magának barátot (rengeteget), csak tudod, a gyerekeknek is el kell fogadniuk ezt. Ja, és vigyázz, nehogy átess a ló túloldalára, és több férfival is legyél. Hidd el, tönkretenné a gyerekeid. 16L

2010. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!