Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne a problémámon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a problémámon segíteni? (Nem egy megszokott eset)

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy néhány hónappal korábban megismerkedtem egy..mormon hittérítő sráccal,jobban mondva,kettővel,de csak az egyik tetszett meg.Ő viszont olyannyira,hogy azt hiszem,a vonzalmam észrevétlenül szerelemre váltott át.Addig találkozgattam velük,míg ez a fiú teljesen a hatalmába kerített engem.Nem vagyok egy ragaszkodó típus,sem olyan,akinek könnyen el lehet csavarni a fejét,de most megtörtént,és már előre félek a hamarosan bekövetkező eseménytől,hogy ez a fiú vissza fog menni Amerikába.(Az összes misszionárius fiú ott él,csak két évet itt töltenek Mo-n)

A rossz az egészben egyébként az,hogy a srácon is látom,hogy tetszem neki,és többször mondott már gyengéd szavakat nekem,vagy egyszerűen csak úgy bámult rám,mint aki fel akar falni.Elönt a forróság,ha csak ilyenekre gondolok..nem tudom,mitévő legyek,így,ebben a helyzetben nem maradhatok,de a bennem lejátszódó érzelmek és gondolatok felett,úgy érzem,elvesztettem az irányítást.

Aki tudna segíteni,bármilyen formában,azt kérem,írjon!Ha esetleg hasonló problémával kűzd,az is jöhet,talán abban én tudok segíteni.(Idővel kiismertem már a mormonokat..)


2010. júl. 14. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
most komolyan mit vársz tőlünk? szerelmes vagy belé, ennyi. valszleg miután elmegy, majd abbamarad. küldjünk neked pénzt, hogy te is kimehess amerikába? vagy találjuk fel neked a szerelem ellenszerét? nem ide kell kiírni magadból, hanem a naplódba, blogodba, verseidbe...
2010. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem régen nagyon tetszett egy lány... és nagyon féltem, mert tudtam, hogy elmegy egy másik városba tanulni...

el is ment, és én nem mondtam el neki az érzéseimet... :S

meg is bántam :(


te tégy bölcsebben és próbáld meg itt tartani :)

2010. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A második válaszoló úgy látszik sokkal több érzelmi intelligenciával rendelkezik,mint az első,az utóbbi ugyanis az a típus,aki soha nem gondol bele semmibe,mindenkit lenéz,és lealacsonyít.Üzenem neki,hogy nem véleményt,hanem SEGÍTSÉGET,LEHETŐSÉGEKET kértem.Bunkózni sem itt kell,hanem a naplódba,blogodba,meg minden más helyen,ahová nem emberek járnak.


A második válaszolónak köszönöm szépen a választ.Igazából sokan azt mondják,hogy nincs jogom (egyik embernél sem),hogy megváltoztassam a céljait,csak a magam kedvéért.Mert ha szerelmet vallok,az alaposan eltérítheti az illetőt a céljától.Tehát,csak ez tart vissza igazán.Különben már megtettem,és elmondtam volna neki..és,talán hatott is volna..

Erről mi a véleményed?

2010. júl. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!